Povezane vesti

Obradović: Igrači nove generacije su egomanijaci

Obradović: Igrači nove generacije su egomanijaci

Sport klub 25.05.2023
Trener Monaka Saša Obradović bio je gost jutarnjeg programa TV Nova S i govorio je o istorijskom uspehu kluba u Evroligi. Monako je na fajnal-foru u Kaunasu pobedio Barselonu u meču za treće mesto, a već je i sam plasman u plej-of bio istorijska… »
Partizan i mi smo digli standarde, biće još teže: Monako treći u Evropi, princ Albert u šoku: "Da je neko rekao..."

Partizan i mi smo digli standarde, biće još teže: Monako treći u Evropi, princ Albert u šoku: "Da je neko rekao..."

Mondo 25.05.2023
Srpski stručnjak posetio Kremnu, odakle su vidoviti Tarabići, pa se nakon ispisivanja želje na ceduljicu plasirao među četiri najbolja tima u Evroligi. Srpski stručnjak posetio Kremnu, odakle su vidoviti Tarabići, pa se nakon ispisivanja želje na… »
Obradović: "Ostajem, ali biće teško, digli smo standarde, kao i Partizan, a izbora je malo"

Obradović: "Ostajem, ali biće teško, digli smo standarde, kao i Partizan, a izbora je malo"

Sportske.net 25.05.2023
Trener Monaka Saša Obradović u razgovoru za ,,Nova S" govorio je o uspehu svog kluba u Evroligi i osvajanju trećeg mesta na ovogodišnjem Fajnal foru. ,,Što se tiče samog događaja i cele sezone, mogu da kažem da proživljavam sigurno jedan… »

Vesti dana »