Povezane vesti

Petar Božović: Glišićevo proterivanje glumaca iz Srbije smrdi na fašizam

Petar Božović: Glišićevo proterivanje glumaca iz Srbije smrdi na fašizam

Danas 25.05.2023
Glumac Petar Božović rekao je danas da izjava predsednika Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darka Glišića da bi glumci kojima se ne sviđa režim trebalo da „idu negde drugde da glume“, ima primese fašizma. Božović je agenciji Beta… »
Petar Božović: Glišićeva poruka glumcima smrdi na fašizam; Nikola Kojo: A da Glišić promeni narod?

Petar Božović: Glišićeva poruka glumcima smrdi na fašizam; Nikola Kojo: A da Glišić promeni narod?

Radio 021 25.05.2023
Glumac Petar Božović rekao je da izjava predsednika Izvršnog odbora SNS Darka Glišića da bi glumci kojima se ne sviđa režim trebalo da "idu negde drugde da glume", ima primese fašizma. Božović je agenciji Beta kazao da osim Srbije nema nijednu… »
„Svaki Darko radi naopako“: Petar Božović o Glišićevoj kritici glumaca

„Svaki Darko radi naopako“: Petar Božović o Glišićevoj kritici glumaca

N1 Info 25.05.2023
Glumac Petar Božović rekao je da izjava predsednika Izvršnog odbora Srpske napredne stranke Darka Glišića da bi glumci kojima se ne sviđa režim trebalo da "idu negde drugde da glume", ima primese fašizma. Božović je kazao da osim Srbije nema… »
Petar Božović: Glišićevo proterivanje glumaca iz Srbije smrdi na fašizam

Petar Božović: Glišićevo proterivanje glumaca iz Srbije smrdi na fašizam

Radio sto plus 25.05.2023
Božović je agenciji Beta kazao da osim Srbije nema nijednu drugu zemlju gde bi mogao da živi i radi. “Nemam rezervnu zemlju, a i u moje godine ne znam gde bih mogao da odem. Ovoj vlasti nije bitna kultura, već ko je za koju stranku. Proterivanje… »
„Neke znam lično – bili su dužni i ružni, nek idu negde drugde“: Šta je Glišić poručio glumcima kojima se ne…

„Neke znam lično – bili su dužni i ružni, nek idu negde drugde“: Šta je Glišić poručio glumcima kojima se ne…

Danas 25.05.2023
Predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke Darko Glišić poručio je glumcima kojima se ne sviđa režim da „idu negde drugde da glume“. Glišić je gostujući na televiziji Hepi pozivao građane na sutrašnji mitnig SNS-a i kritikovao… »

Vesti dana »