Povezane vesti

Pešićevo opravdanje za sukob: "Dragović je uzor"

Pešićevo opravdanje za sukob: "Dragović je uzor"

Sportske.net 26.05.2023
Napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić objasnio je razlog zbog čega je agesivno odgurnuo saigrača Aleksandra Dragovića pri proslavi prvog od dva pogotka na jučerašnjoj utakmici finala Kupa protiv Čukaričkog. Pešić je izjednačujući gol… »
Frka među zvezdinim igračima ispred delija: "Stigao me je i rekao da ne rizikujem, evo zašto sam onako reagovao"

Frka među zvezdinim igračima ispred delija: "Stigao me je i rekao da ne rizikujem, evo zašto sam onako reagovao"

Mondo 26.05.2023
Napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić oglasio se nakon što je dva puta gurnuo saigrača Aleksandra Dragovića na utakmici. Napadač Crvene zvezde Aleksandar Pešić oglasio se nakon što je dva puta gurnuo saigrača Aleksandra Dragovića na utakmici… »
Kerkez: Ostaje žal posle poraza u finalu Kupa

Kerkez: Ostaje žal posle poraza u finalu Kupa

Politika 26.05.2023
Trener fudbalera Čukaričkog Dušan Kerkez rekao je večeras da je ponosan na svoje igrače, kao i da ostaje žal za porazom u finalu Kupa Srbije. „Sigurno da nemam šta da zamerim, štaviše sam ponosan. Naravno da bih najponosniji i najzadovoljniji… »
Milojević: Rekao sam Izraelcima da me ne zovu do četvrtka

Milojević: Rekao sam Izraelcima da me ne zovu do četvrtka

Sportski žurnal 26.05.2023
Trener crveno-belih naglasio i da je bilo dosta nepravednih kritika upućenih Pešiću. Miloš Milojević sa dva pehara rastaje se sa Crvenom zvezdom. Baš kao i kad je pre nekoliko godina predvodio Hamarbi protiv Čukaričkog i u finalu kupa ponovo je… »
Milojević otkrio da li se čuo sa Baharom: Nisu mi se svideli zvižduci na kraju

Milojević otkrio da li se čuo sa Baharom: Nisu mi se svideli zvižduci na kraju

Nova 26.05.2023
Emotivno za kraj. Crvena zvezda uspela je posle mnogo muke i preokreta da golovima Aleksandra Pešića savlada Čukarički i osvoji trofej Kupa Srbije i samim tim i treću duplu krunu u nizu što nikome ranije nije pošlo za rukom. Tako je i Miloš… »
Zvezdin junak završio u vazduhu! Pešić srušio Čukarički, pa nije mogao da odgovara na pitanja - saigrači ga bacili!

Zvezdin junak završio u vazduhu! Pešić srušio Čukarički, pa nije mogao da odgovara na pitanja - saigrači ga bacili!

Mondo 26.05.2023
Fudbaleri Crvene zvezde želeli su da pobedu koja im je donela trofej proslave sa čovekom koji je najzaslužniji za nju. Fudbaleri Crvene zvezde želeli su da pobedu koja im je donela trofej proslave sa čovekom koji je najzaslužniji za nju. Fudbaleri… »

Vesti dana »