Povezane vesti

Dejan Milićević ogolio dušu o stravičnoj borbi sa viškom kilogramima: Na milion načina sam pokušao da rešim, ali nisam…

Dejan Milićević ogolio dušu o stravičnoj borbi sa viškom kilogramima: Na milion načina sam pokušao da rešim, ali nisam…

Kurir 26.05.2023
Fotograf i reditelj Dejan Milićević u jednoj emisiji otvoreno je govorio o borbi sa viškom kilograma i operaciji koju je uradio pre nekoliko godina. Na samom početku razgovora istakao je da su se u poslednje vreme promenile okolnosti u svetu, ali i… »
"Na milion načina sam pokušao, ali nisam uspeo" Dejan Milićević o stravičnoj borbi sa kilogramima: "Potrošio sam tonu…

"Na milion načina sam pokušao, ali nisam uspeo" Dejan Milićević o stravičnoj borbi sa kilogramima: "Potrošio sam tonu…

Blic 26.05.2023
Fotograf i reditelj Dejan Milićević otvoreno je govorio o borbi sa viškom kilograma i operaciji koju je uradio pre nekoliko godina. Na samom početku razgovora istakao je da su se u poslednje vreme promenile okolnosti u svetu, ali i kod nas, pa je… »
Dejan Milićević otvoreno o borbi sa viškom kilograma: Unutrašnji nemir i nezadovoljstvo sam rešavao hranom

Dejan Milićević otvoreno o borbi sa viškom kilograma: Unutrašnji nemir i nezadovoljstvo sam rešavao hranom

Večernje novosti 25.05.2023
FOTOGRAF i reditelj Dejan Milićević otvoreno je govorio o borbi sa viškom kilograma i operaciji koju je uradio pre nekoliko godina. Foto: Printscreen Na samom početku razgovora istakao je da su se u poslednje vreme promenile okolnosti u svetu, ali i… »

Vesti dana »