Povezane vesti
Je l‘ mora plaža da se guši u mirisu pasulja i sarme? "Rat" Srba na mrežama o paradajz turistima, komentari pljušte
Mondo 26.05.2023
Sezona odmora polako počinje, a na društvenim mrežama ponovo se vode "ratovi" o tome ko je pravi, a ko je "paradajz turista". Sezona odmora polako počinje, a na društvenim mrežama ponovo se vode "ratovi" o tome ko je pravi, a ko je "paradajz turista"… »
Opet prozivke na račun Srba: "Paradajz turisti idu na more samo da pokažu kako se kuva pasulj!" Usledio brutalni okršaj
Kurir 26.05.2023
Pred svaku sezonu letovanja na društvenim mrežama kreće rasprava o tome ko je pravi, a ko paradajz turista i da li je Srbima baš neophodno da pakuju toliko hrane u gepeke automobila i boksove autobusa. Spremni smo da preoštro kritikujemo sunarodnike i… »
Vesti dana »

Beogradski je najpoznatiji, ali u Srbiji postoje još 2 aerodroma za komercijalne letove, na jednom je parking besplatan: Evo svih detalja
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Delegacija Srpske liste upozorila francuskog izaslanika na represiju Prištine prema Srbima
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

MUP: Demonstranti pokušali da nasilno uđu na Filozofski fakultet, policija sprečila upad
Danas pre 1 satjoš 1 povezana