Povezane vesti

"Naneo mi je povrede, njegova žena je snimala telefonom": Oglasila se supruga Slobe Radanovića posle napada

"Naneo mi je povrede, njegova žena je snimala telefonom": Oglasila se supruga Slobe Radanovića posle napada

Telegraf 27.05.2023
Supruga Slobe Radanovića prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, gde živi sa sinovima i pevačem. Supruga Slobe Radanovića prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u… »
Ovo je trudna sestra slobine žene koja je prisustvovala brutalnom sukobu! Maja je zvala policiju i odvela je u bolnicu!

Ovo je trudna sestra slobine žene koja je prisustvovala brutalnom sukobu! Maja je zvala policiju i odvela je u bolnicu!

Kurir 27.05.2023
Jelena Radanović doživela je nasilje sinoć ispred svoje kuće u Višnjičkoj banji kada ju je, kako je navela, napao bivši suprug dok je sa njom bila i njena trudna sestra. Maja Đuričanin, Jelenina sestra, pozvala je policiju nakon što je Slobina… »
Evo ko je bivši muž Jelene radanović Godinama su na sudu, zarađuje ogromne pare, a evo kako je pričao o Slobi!

Evo ko je bivši muž Jelene radanović Godinama su na sudu, zarađuje ogromne pare, a evo kako je pričao o Slobi!

Alo 27.05.2023
Supruga pevača Slobe Radanovića prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, gde živi sa sinovima i pevačem, a kum i menadžer Slobe Radanovića otkrio je da on nije bio uz suprugu u trenutku napada… »
(Foto): Sloba i Jelena Radanović u Višnjičkoj banji žive u kući od 500.000 evra Bazen u staklu, mermerno kupatilo, a tek…

(Foto): Sloba i Jelena Radanović u Višnjičkoj banji žive u kući od 500.000 evra Bazen u staklu, mermerno kupatilo, a tek…

Blic 27.05.2023
Supruga pevača Slobe Radanovića, Jelena Radanović, sinoć je prijavila bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, a pevač je za to vreme imao nastup u Sloveniji. Oni su se u tu kuću uselili pre izvesnog vremena, a prema… »
Ovako izgleda slobina žena dan nakon incidenta s bivšim mužem! Optužila ga za fizičko nasilje, evo gde je i sa kim provodi…

Ovako izgleda slobina žena dan nakon incidenta s bivšim mužem! Optužila ga za fizičko nasilje, evo gde je i sa kim provodi…

Kurir 27.05.2023
Dan nakon skandala koji se dogodio u Višnjičkoj banji između supruge Slobodana Radanovića Jelene i njenog bivšeg muža ekipa Kurira je posetila to naselje. Pevač je u inostranstvu na nastupu, a mi smo ispred njihove kuće zatekli Jelenu. Sa sinom je… »
Jelena Đuričanin stalno po sudovima zbog alimentacije i lažnog prijavljivanja!

Jelena Đuričanin stalno po sudovima zbog alimentacije i lažnog prijavljivanja!

Svet plus 27.05.2023
Jelena Đuričanin, supruga Slobe Radanovića tvrdi da je stalno po sudovima zbog neplaćanja alimentacije bivšeg supruga i njegovog lažnog prijavljivanja! Supruga pevača Slobe Radanovića, prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao… »
"Kad mačke nema, miševi kolo vode": Prvo oglašavanje Slobe Radanovića, pevač bio u Sloveniji u trenutku napada na Jelenu…

"Kad mačke nema, miševi kolo vode": Prvo oglašavanje Slobe Radanovića, pevač bio u Sloveniji u trenutku napada na Jelenu…

Blic 27.05.2023
Jelena Radanović prijavila je bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, a njen muž Sloba Radanović je za to vreme bio u Sloveniji gde je imao nastup. U trenutku napada Jelena je bila sa svojom trudnom sestrom, koja ju je… »
Sloba Radanović prvi put nakon što mu je supruga napadnuta: Pevač poručio samo jedno FOTO

Sloba Radanović prvi put nakon što mu je supruga napadnuta: Pevač poručio samo jedno FOTO

Nova 27.05.2023
Pevača je šokantna vest dočekala u Sloveniji. Juče je u medijima odjeknula vest da je supruga Slobe Radanovića napadnuta. Naime, Jelenu Radanović je ispred njihovog doma u Višnjičkoj banji, napao bivši suprug I.M., koji je sa aktuelnom suprugom… »
Krenule smo u urgentni, moj bivši nam je preprečio put! Jelena o novim detaljima napada, Sloba poslao brutalnu poruku!

Krenule smo u urgentni, moj bivši nam je preprečio put! Jelena o novim detaljima napada, Sloba poslao brutalnu poruku!

Mondo 27.05.2023
Jelenu Radanović, suprugu Slobe Radanovića, napao je bivši muž ispred njene kuće u Višnjičkoj banji. Jelenu Radanović, suprugu Slobe Radanovića, napao je bivši muž ispred njene kuće u Višnjičkoj banji. Jelena Radanović, supruga Slobe… »
Oglasila se slobina žena posle sukoba sa bivšim mužem: Naneo mi je povrede, njegova devojka je snimala telefonom!

Oglasila se slobina žena posle sukoba sa bivšim mužem: Naneo mi je povrede, njegova devojka je snimala telefonom!

Kurir 27.05.2023
Supruga pevača Slobe Radanovića prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, gde živi sa sinovima i pevačem. Bivši muž Jelene Đuričanin, I.M. i njegova aktuelna supruga N.P. pozvali su policiju… »
Prve reči Slobe Radanovića nakon što mu je žena napadnuta! Pevač jednom rečenicom poslao brutalnu poruku napadaču!

Prve reči Slobe Radanovića nakon što mu je žena napadnuta! Pevač jednom rečenicom poslao brutalnu poruku napadaču!

Kurir 27.05.2023
Jelenu Radanović, suprugu Slobe Radanovića, napao je fizički bivši muž ispred kuće u Višnjičkoj banji. Kako saznaje domaći mediji, Jelenu je bivši muž s kojim ima dvoje dece napao je dok je bila ispred kuće sa trudnom sestrom. Jelenin bivši… »
Naneo mi je povrede, njegova devojka je snimala! Žena Slobe Radanovića se oglasila nakon napada bivšeg supruga!

Naneo mi je povrede, njegova devojka je snimala! Žena Slobe Radanovića se oglasila nakon napada bivšeg supruga!

Mondo 27.05.2023
Supruga pevača Slobodana Radanovića, Jelena oglasila se nakon što je potvrdila da ju je bivši suprug napao ispred kuće u Višnjičkoj banji gde živi sa sinovima i pevačem. Supruga pevača Slobodana Radanovića, Jelena oglasila se nakon što je… »
"On mi je naneo povrede, njegova žena je snimala telefonom": Oglasila se supruga Slobe Radanovića nakon što je bivšeg muža…

"On mi je naneo povrede, njegova žena je snimala telefonom": Oglasila se supruga Slobe Radanovića nakon što je bivšeg muža…

Blic 27.05.2023
Supruga pevača Slobe Radanovića prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, gde živi sa sinovima i pevačem. Kako "Blic" saznaje, bivši muž Jelene Đuričanin, I.M. i njegova aktuelna supruga N.P… »
Bivši muž i njegova žena zvali policiju: Ovo su detalji nasilja nad ženom Slobe Radanovića: Došli su po decu i tada je…

Bivši muž i njegova žena zvali policiju: Ovo su detalji nasilja nad ženom Slobe Radanovića: Došli su po decu i tada je…

Blic 27.05.2023
Kako "Blic" saznaje, bivši muž Jelene Đuričanin, supruge Slobe Radanovića, I.M. i njegova aktuelna supruga N.P. pozvali su policiju nakon što je došlo do incidenta između N.P. i Jelene ispred vile u kojoj Jelena živi sa porodicom u Višnjičkoj… »
Evo čime se bavi Jelenin bivši muž sa kojim ima decu: Ovako je pričao o njenoj vezi sa Slobom Radanovićem: "Ona je majka…

Evo čime se bavi Jelenin bivši muž sa kojim ima decu: Ovako je pričao o njenoj vezi sa Slobom Radanovićem: "Ona je majka…

Blic 27.05.2023
Supruga pevača Slobe Radanovića prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, gde živi sa sinovima i pevačem, a kum i menadžer Slobe Radanovića otkrio je da on nije bio uz suprugu u trenutku napada… »
Evo gde je bio sloba Radanović u trenutku napada na Jelenu: Oglasio se menadžer pevača i otkrio detalje: "Ne mogu da verujem…

Evo gde je bio sloba Radanović u trenutku napada na Jelenu: Oglasio se menadžer pevača i otkrio detalje: "Ne mogu da verujem…

Blic 26.05.2023
Supruga pevača Slobe Radanovića prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, gde živi sa sinovima i pevačem. Kum Slobe Radanovića otkrio je sada da pevač nije bio uz suprugu u trenutku napada jer je… »
Ženu Slobe Radanovića fizički napao bivši muž: Jelena u Urgentnom centru

Ženu Slobe Radanovića fizički napao bivši muž: Jelena u Urgentnom centru

Blic 26.05.2023
Supruga Slobe Radanovića, Jelena navodno je napadnuta od strane bivšeg muža ispred porodične kuće u Višnjičkoj banji, pišu domaći mediji. Kako dalje prenosi "Telegraf", bivši muž, sa kojim Jelena ima dvoje dece, navodno ju je fizički napao… »
(Foto) prve fotografije povređene Jelene radanović: Slobina žena prijavila bivšeg za nasilje, evo kakve povrede je zadobila

(Foto) prve fotografije povređene Jelene radanović: Slobina žena prijavila bivšeg za nasilje, evo kakve povrede je zadobila

Blic 26.05.2023
Supruga pevača Slobe Radanovića prijavila je policiji bivšeg muža da ju je fizički napao ispred kuće u Višnjičkoj banji, gde živi sa sinovima i pevačem. Kako prenose domaći mediji, Jelenu je bivši muž fizički napao kada je došao po decu… »
"Istina je da me bivši napao, idem u Urgentni": Oglasila se žena Slobe Radanovića nakon što je bivši muž fizički nasrnuo…

"Istina je da me bivši napao, idem u Urgentni": Oglasila se žena Slobe Radanovića nakon što je bivši muž fizički nasrnuo…

Blic 26.05.2023
Jelena Radanović, supruga Slobe Radanovića završila je u Urgentnom centru zbog povreda koje je zadobila nakon što ju je navodno napao bivši muž ispred porodične kuće u Višnjičkoj banji. Kako prenose domači mediji, Jelenu je bivši fizički… »

Vesti dana »