Povezane vesti

Predsednik Crne Gore vratio "majbah" Agenciji za nacionalnu bezbednost: "Ja ga svakako neću koristiti"

Predsednik Crne Gore vratio "majbah" Agenciji za nacionalnu bezbednost: "Ja ga svakako neću koristiti"

Blic 27.05.2023
Predsednik Crne Gore, Jakov Milatović, odlučio je da neće koristiti službeno vozilo “mercedes majbah”. - ’Majbah’ je u vlasništvu Agencije za nacionalnu bezbednost, tako da im je i vraćen i oni su adresa za sva dalja pitanja. Ja ga svakako… »
Milatović neće Milov majbah: Novi predsednik Crne Gore odbio da koristi luksuzno vozilo

Milatović neće Milov majbah: Novi predsednik Crne Gore odbio da koristi luksuzno vozilo

Nova 27.05.2023
Novi predsednik Crne Gore Jakov Milatović odbio je da koristiti luskuzno službeno vozilo marke Mercedes-Majbah. „Ovaj automobil je u vlasništvu Agencije za nacionalnu bezbednost. Vozilo im je vraćeno i oni su adresa za sva dalja pitanja. Ja ga… »
Milatović odbio da koristi luksuzni automobil Majbah

Milatović odbio da koristi luksuzni automobil Majbah

Dnevnik 27.05.2023
PODGORICA: Novi predsednik Crne Gore Jakov Milatović odbio je da koristiti luskuzno službeno vozilo marke Mercedes-Majbah. "Ovaj automobil je u vlasništvu Agencije za nacionalnu bezbjednost. Vozilo im je vraćeno i oni su adresa za sva dalja pitanja… »

Vesti dana »