Povezane vesti

Minja Bogavac: Idem na proteste Srbija protiv nasilja, jer je naše društvo, ovog maja, prešlo sve moje crvene linije

Minja Bogavac: Idem na proteste Srbija protiv nasilja, jer je naše društvo, ovog maja, prešlo sve moje crvene linije

Danas 27.05.2023
Danas, u 18 sati se održava četvrti po redu protest Srbija protiv nasilja, koji je počeo kao reakcija na dva masovna ubistva u kojima je stradalo 18, a ranjeno 20 osoba. Pitamo umetnice, umetnike, kulturne radnice i radnike idu li na ovaj protest, ako… »
Nela Mihailović o razlogu zašto ide na proteste: Deca pametna, zdrava, nasmejana, deca koja se ne plaše…

Nela Mihailović o razlogu zašto ide na proteste: Deca pametna, zdrava, nasmejana, deca koja se ne plaše…

Nova 27.05.2023
Glumica Nela Mihailović kaže da ide na protest "Srbija protiv nasilja" zato što su deca naša budućnost. “Naravno da idem! Kultura i umetnost su temelj svakog zdravog i uređenog društva. Na tom temelju treba da rastu naša deca. Deca su naša… »
Nela Mihailović: Deca pametna, deca zdrava, nasmejana, deca koja se ne plaše, deca koja vole. To je razlog zašto sam deo…

Nela Mihailović: Deca pametna, deca zdrava, nasmejana, deca koja se ne plaše, deca koja vole. To je razlog zašto sam deo…

Danas 27.05.2023
Danas, u 18 sati se održava četvrti po redu protest Srbija protiv nasilja, koji je počeo kao reakcija na dva masovna ubistva u kojima je stradalo 18, a ranjeno 20 osoba. Pitamo umetnice, umetnike, kulturne radnice i radnike idu li na ovaj protest, ako… »
Nenad Hadži Maričić za Danas: Aleksandar Vučić svojim ponašanjem ruši državu, jer za njega ne postoje zakoni

Nenad Hadži Maričić za Danas: Aleksandar Vučić svojim ponašanjem ruši državu, jer za njega ne postoje zakoni

Danas 27.05.2023
Danas se održava četvrti po redu protest Srbija protiv nasilja, pitamo umetnice, umetnike, kulturne radnice i radnike šta ih pokreće da budu tamo, šta misle da druge pokreće, da li loše vremenske prilike ili predstojeći godišnji odmori treba da… »
Nebojša Romčević: Ovo je poslednji trenutak, ako već treba da nestanemo da ne nestanemo u tišini i pokunjeni

Nebojša Romčević: Ovo je poslednji trenutak, ako već treba da nestanemo da ne nestanemo u tišini i pokunjeni

Danas 27.05.2023
Danas, u 18 sati se održava četvrti po redu protest Srbija protiv nasilja, koji je počeo kao reakcija na dva masovna ubistva u kojima je stradalo 18, a ranjeno 20 osoba. Pitamo umetnice, umetnike, kulturne radnice i radnike šta ih pokreće da budu… »
Nada Šargin: Za svaki faul bilo koga na nekoj poziciji moći narod treba da izađe na ulice

Nada Šargin: Za svaki faul bilo koga na nekoj poziciji moći narod treba da izađe na ulice

Danas 27.05.2023
Danas, u 18 sati se održava četvrti po redu protest Srbija protiv nasilja, koji je počeo kao reakcija na dva masovna ubistva u kojima je stradalo 18, a ranjeno 20 osoba. Pitali smo glumicu Nadu Šargin kako ona vidi ovaj protest i zamolili je da… »

Vesti dana »