Povezane vesti

Gradonačelnik Leposavića: Bez obzira na situaciju – od ponedeljka sam u kancelariji

Gradonačelnik Leposavića: Bez obzira na situaciju – od ponedeljka sam u kancelariji

Danas 28.05.2023
Gradonačelnik Leposavića Ljuljzim Hetemi najavio je da će, bez obzira na situaciju, otići u kancelariju u ponedeljak, preneo je danas Kossev. „Idem u kancelariju u ponedeljak. Čak i ako se ista situacija ponovi, ući ćemo u kancelarije. Onaj ko… »
Gradonačelnik Leposavića: Idem u ponedeljak u kancelariju, neće me zaustaviti

Gradonačelnik Leposavića: Idem u ponedeljak u kancelariju, neće me zaustaviti

N1 Info 28.05.2023
Gradonačelnik Leposavića Ljuljzim Hetemi najavio je da će, bez obzira na situaciju, otići u kancelariju u ponedeljak. „Idem u kancelariju u ponedeljak. Čak i ako se ista situacija ponovi, ući ćemo u kancelarije. Onaj ko baca kamenje ne može da… »
Gradonačelnik Leposavića: Sutra dolazim na posao, ne može da me spreči onaj ko baca kamenje

Gradonačelnik Leposavića: Sutra dolazim na posao, ne može da me spreči onaj ko baca kamenje

Nova 28.05.2023
Novi gradonačelnik Leposavića Ljuljezim Hetemi najavio je da će u ponedeljak otići u svoju kancelariju, bez obzira na situaciju. “Doći ću u kancelariju u ponedeljak. Čak i ako se ista situacija ponovi, mi ćemo ući u kancelarije. Ne može… »
"Ne može nas bacanje kamenja sprečiti": Novi predsednik opštine Leposavić: U ponedeljak ulazim u kancelariju, bez obzira na…

"Ne može nas bacanje kamenja sprečiti": Novi predsednik opštine Leposavić: U ponedeljak ulazim u kancelariju, bez obzira na…

Blic 28.05.2023
Novi albanski predsednik opštine Leposavić Ljuljzim Hetemi rekao je da će otići u kancelariju u ponedeljak, bez obzira na situaciju, prenela je Gazeta ekspres. - Idem u kancelariju u ponedeljak. Čak i ako se ista situacija ponovi, ući ćemo u… »
Gradonačelnik Leposavića: "u ponedeljak idem u kancelariju, bez obzira na situaciju"

Gradonačelnik Leposavića: "u ponedeljak idem u kancelariju, bez obzira na situaciju"

Telegraf 28.05.2023
Ranije danas, na ulazna vrata opštine Leposavić, kao i na obližnju banderu, Kosovska policija je postavila kamere za video nadzor. Novi gradonačelnik Leposavića Ljuljezim Hetemi najavio je za Kljan Kosova da će u ponedeljak otići u svoju… »

Vesti dana »