Povezane vesti

Zvone zvona svadbena, venčali se anđela i Zvezdan! Crnogorka objavila sliku sa burmama pa se obratila ljubavi njenog života…

Zvone zvona svadbena, venčali se anđela i Zvezdan! Crnogorka objavila sliku sa burmama pa se obratila ljubavi njenog života…

Kurir 28.05.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić od juče nakon diskvalifikacije borave u Slavnićevom stanu na Novom Beogradu, a sada je ona šokirala svoje pratioce na Instagramu. Anđela Đuričić je objavila fotografiju na kojoj se vide njene i Zvezdanove ruke… »
Da li je ovo dokaz da se Anđela i Zvezdan znaju pre zadruge? Nasilnica pozira, a u pozadini je mokin stan: Isplivale šok…

Da li je ovo dokaz da se Anđela i Zvezdan znaju pre zadruge? Nasilnica pozira, a u pozadini je mokin stan: Isplivale šok…

Blic 28.05.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz rijaliti programa "Zadruga", zbog nasilničkog ponašanja. Oni su nakon diskfalifikacije smešteni na Novom Beogradu, u stanu kod Zvezdanovog oca, Moke Slavnića, međutim, sada je otkriven… »
Da sam na mestu njene porodice, sklonila bih je od njega: Aleks zabrinuta za Anđelu nakon diskvalifikacije "Ma koji…

Da sam na mestu njene porodice, sklonila bih je od njega: Aleks zabrinuta za Anđelu nakon diskvalifikacije "Ma koji…

Kurir 28.05.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su juče iz rijaliti programa "Zadruga 6", a Pinku su dužni po 50.000 evra. Oni su odmah po izlasku iz rijalitija otišli kod Moke Slavnića, Zvezdanovog oca, gde se trenutno nalaze. Zadrugari ne… »
Zvezdan i Anđela bili zajedno i pre Zadruge?! Jedna fotka podrgejala sumnje o prošlosti diskvalifikovanog para!

Zvezdan i Anđela bili zajedno i pre Zadruge?! Jedna fotka podrgejala sumnje o prošlosti diskvalifikovanog para!

Mondo 28.05.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz Zadruge, a sada je jedna njena fotka podgrejala sumnje da se dobro poznaju i pre rijalitija. Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz Zadruge, a sada je jedna njena fotka… »
Anđela je plakala! Moka ispričao šta se dešavalo u njegovom stanu - Otkrio i da li se Đuričićeva čula s roditeljima!

Anđela je plakala! Moka ispričao šta se dešavalo u njegovom stanu - Otkrio i da li se Đuričićeva čula s roditeljima!

Mondo 28.05.2023
Proslavljeni košarkaš, Zoran Moka Slavnić ispričao je šta se dešavalo u njegovom stanu kada su Zvezdan i Anđela došli nakon diskvalifikacije iz Zadruge. Proslavljeni košarkaš, Zoran Moka Slavnić ispričao je šta se dešavalo u njegovom stanu… »
"Zvaću Zvezdana": Aca Bulić najavio suočavanje sa Slavnićem, nakon njegove diskvalifikacije, pa otkrio: "anina deca su u…

"Zvaću Zvezdana": Aca Bulić najavio suočavanje sa Slavnićem, nakon njegove diskvalifikacije, pa otkrio: "anina deca su u…

Blic 28.05.2023
Nakon što su Zvezdan i 22 godine mlađa ljubavnica Anđela Đuričić diskvalifikovani iz "Zadruge", uselili su se u stan njegovog oca Moke Slavnića. Bivša nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, Ana Ćurčić, često se pozivala na svog prvog momka… »
(Video) I zvezdanu zapušila usta: Bahata Anđela misli da je u Holivudu, juče urla, a danas ne zna za "dobar dan", Slavnić…

(Video) I zvezdanu zapušila usta: Bahata Anđela misli da je u Holivudu, juče urla, a danas ne zna za "dobar dan", Slavnić…

Blic 28.05.2023
Nasilnici Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić su juče hitno diskvalifikovani iz rijaliti programa "Zadruga". Oni su se uselili u stan kod Moke Slavnića, a sada su posle više od 24 sata izašli iz stana, a bahata Anđela je umislila da je u Holivudu… »
Rekao sam aninoj deci da me odmah zovu ako Zvezdan dođe u stan: Aca Bulić o Slavniću, evo kada i kako će se suočiti sa…

Rekao sam aninoj deci da me odmah zovu ako Zvezdan dođe u stan: Aca Bulić o Slavniću, evo kada i kako će se suočiti sa…

Kurir 28.05.2023
Nakon što su Zvezdan i 22 godine mlađa ljubavnica Anđela Đuričić diskvalifikovani iz "Zadruge", uselili su se u stan njegovog oca Moke Slavnića. Bivša nevenčana supruga Zvezdana Slavnića, Ana Ćurčić, često se pozivala na svog prvog momka… »
Anđelina popadija poslala jasnu poruku Obratila se drsko i bezobrazno, a ovako stoje stvari između nekadašnjih prijateljica!

Anđelina popadija poslala jasnu poruku Obratila se drsko i bezobrazno, a ovako stoje stvari između nekadašnjih prijateljica!

Alo 28.05.2023
Sve zanima da li je drugarici uputila kritike ili pohvale na račun ponašanja pred kamerama, kao i da li su sve što imaju isterale na čistac. Anđela Đuričić juče je zbog grubog kršenja pravila diskvalifikovana iz rijalitija "Zadruga 6", tik pred… »
"Zapamtićeš me, obećavam javno": Frizer Maje Marinković uputio brutalne pretnje Anđeli Đuričić nakon što je starleti…

"Zapamtićeš me, obećavam javno": Frizer Maje Marinković uputio brutalne pretnje Anđeli Đuričić nakon što je starleti…

Blic 28.05.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz rijaliti programa "Zadruga". Anđela je fizički nasrnula na Maju Marinković, izgrebala je po licu i počupala joj kosu sa glave i to je bio razlog da momentalno bude udaljena sa imanja u… »
Moka priznao da li se suočio sa anđelinim roditeljima! Evo šta se sve dešavalo u stanu Zvezdanovog oca, Đuričićeva…

Moka priznao da li se suočio sa anđelinim roditeljima! Evo šta se sve dešavalo u stanu Zvezdanovog oca, Đuričićeva…

Kurir 28.05.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić su se uselili u stan njegovog oca Moke Slavnića, juče nakon diskvalifikacije. Njih dvoje su se oglasili i objavili zajedničku fotografiju, a sada je Moka otkrio kako je protekao njihov prvi susret posle osam… »
Duguje 50.000 €, a evo koliki avans je uzeo pre ulaska! Zvezdan sve prokockao, objavio i prvu fotku iz kreveta s Anđelom

Duguje 50.000 €, a evo koliki avans je uzeo pre ulaska! Zvezdan sve prokockao, objavio i prvu fotku iz kreveta s Anđelom

Mondo 28.05.2023
Zvezdan Slavnić i njegova 22 godine mlađa devojka Anđela Đuričić diskvalifikovani su iz Zadruge zbog nasilničkog ponašanja. Zvezdan Slavnić i njegova 22 godine mlađa devojka Anđela Đuričić diskvalifikovani su iz Zadruge zbog nasilničkog… »
Evo šta se dešavalo u stanu kod Moke Slavnića: Anđela plakala na sav glas kad je stigla, Zvezdanov otac otkrio detalje

Evo šta se dešavalo u stanu kod Moke Slavnića: Anđela plakala na sav glas kad je stigla, Zvezdanov otac otkrio detalje

Blic 28.05.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić su se uselili u stan njegovog oca Moke Slavnića, juče nakon diskvalifikacije. Njih dvoje su se oglasili i objavili zajedničku fotografiju, a sada je Moka za "Blic" otkrio kako je protekao njihov prvi susret posle… »
Prva zajednička fotografija iz kreveta zvezdana i anđele! Ljubavni par obeležio prvi dan u spoljnjem svetu: Naša jutra…

Prva zajednička fotografija iz kreveta zvezdana i anđele! Ljubavni par obeležio prvi dan u spoljnjem svetu: Naša jutra…

Kurir 28.05.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić diksvalifikovani su iz Zadruge juče, zbog nasilničkog ponašanja. Odmah po izlasku sa imanja, oni su nazvali zadrugarovog oca Moku Slavnića, koji im je rekao da dođu u njegov stan na Novom Beogradu. Bivši… »
Anđela plakala na sav glas u mokinom stanu Oglasio se Slavnić, pa otkrio sve detalje, evo da li se čuo sa Anđelinim…

Anđela plakala na sav glas u mokinom stanu Oglasio se Slavnić, pa otkrio sve detalje, evo da li se čuo sa Anđelinim…

Alo 28.05.2023
Otkrio da se nije čuo sa Anđelinim roditeljima, ali nije precizirao ni da li se čula ona. Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić su se uselili u stan njegovog oca Moke Slavnića, juče nakon diskvalifikacije. Njih dvoje su se oglasili i objavili… »
"Naša jutra tek počinju": Zvezdan objavio sliku iz kreveta sa Anđelom: Nasilnik ne skida osmeh sa lica, ovako provode vreme…

"Naša jutra tek počinju": Zvezdan objavio sliku iz kreveta sa Anđelom: Nasilnik ne skida osmeh sa lica, ovako provode vreme…

Blic 28.05.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić diksvalifikovani su iz Zadruge juče, zbog nasilničkog ponašanja. Odmah po izlasku sa imanja, oni su nazvali zadrugarovog oca Moku Slavnića, koji im je rekao da dođu u njegov stan na Novom Beogradu. Bivši… »
Duguje Pinku 50.000 evra, a ova vrtoglava cifra je avans koji je uzeo pre ulaska: Slavnić nakon diskvalifikacije ostao vez…

Duguje Pinku 50.000 evra, a ova vrtoglava cifra je avans koji je uzeo pre ulaska: Slavnić nakon diskvalifikacije ostao vez…

Kurir 28.05.2023
Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz "Zadruge" zbog nasilničkog ponašanja. Veliki šef je odmah poslao pismo u kom je pisalo da će njih dvoje morati da otplate dug Pinku, tačnije, oboje po 50.000 evra. Slavnić je u više… »
Objavili fotku iz kreveta Anđela i Zvezdan poslali jasnu poruku, a svi se pitaju da li je moguće da ovo rade?! (foto)

Objavili fotku iz kreveta Anđela i Zvezdan poslali jasnu poruku, a svi se pitaju da li je moguće da ovo rade?! (foto)

Alo 28.05.2023
Na pomenutoj fotografiji njih dvoje leže zagrljeni. Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić diskvalifikovani su juče iz rijalitija "Zadruga" zbog nasilničkog ponašanja. Nakon što su izbačeni iz Bele kuće, pozvali su njegovog oca Moku Slavnića, a… »
Deci i meni je aca poslao obezbeđenje! Anina kuma nakon Zvezdanove diskvalifikacije: Oni su u strahu, ja ga se ne bojim!

Deci i meni je aca poslao obezbeđenje! Anina kuma nakon Zvezdanove diskvalifikacije: Oni su u strahu, ja ga se ne bojim!

Mondo 28.05.2023
Kuma Ane Ćurčić, Milena Kačavenda otkrila je kako se osećaju deca Ane Ćurčić nakon diskvalifikacije Zvezdana Slavnića iz Zadruge. Kuma Ane Ćurčić, Milena Kačavenda otkrila je kako se osećaju deca Ane Ćurčić nakon diskvalifikacije Zvezdana… »
Karma je došla po svoje: Milena priznala da nju i Aninu decu čuva Bulićevo obezbeđenje, pa otkrila zašto joj kuma…

Karma je došla po svoje: Milena priznala da nju i Aninu decu čuva Bulićevo obezbeđenje, pa otkrila zašto joj kuma…

Kurir 28.05.2023
Nakon diskvalifikacije Zvezdana Slavnića i Anđele Đuričić, kuma Milena Kačavenda otkrila je kako se osećaju deca Ane Ćurčić, ali i šta će preduzeti povodom cele situacije. Naime, kuma Milena ističe da je Ana pobednica Zadruge, kao i da je… »
"Aca Bulić je meni i aninoj deci poslao obezbeđenje ispred kuće": Oglasila se Milena Kačavenda nakon izbacivanja Zvezdana i…

"Aca Bulić je meni i aninoj deci poslao obezbeđenje ispred kuće": Oglasila se Milena Kačavenda nakon izbacivanja Zvezdana i…

Blic 28.05.2023
Nakon diskvalifikacije Zvezdana Slavnića i Anđele Đuričić, kuma Milena Kačavenda otkrila je kako se osećaju deca Ane Ćurčić, ali i šta će preduzeti povodom cele situacije. Naime, kuma Milena ističe da je Ana pobednica Zadruge, kao i da je… »
Zvezdan će ubiti Anđelu Otkriven razlog drame u Slavnićevom stanu, Zvezdan saznao istinu, Anđela ga sve vreme lagala!

Zvezdan će ubiti Anđelu Otkriven razlog drame u Slavnićevom stanu, Zvezdan saznao istinu, Anđela ga sve vreme lagala!

Alo 28.05.2023
Milena Kačavenda otkrila je da će Zvezdan Slavnić ubiti Anđelu Đuričić. Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz rijalitija ,,Zadruga" zbog njihovog nasilnog i nedoličnog ponašanja, zbog čega će televiziji Pink morati da… »

Vesti dana »

Jokić nakon poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..."

Jokić nakon poraza: "Naučio sam to na konjskim trkama..."

Sportske.net pre 3 satajoš 24 povezane
SPC i vernici danas slave Cveti

SPC i vernici danas slave Cveti

RTK pre 2 satajoš 14 povezanih
SNS predao izbornu listu u Novom Sadu i Nišu

SNS predao izbornu listu u Novom Sadu i Nišu

NIN pre 1 satjoš 13 povezanih