Povezane vesti

Kragujevčanka dobila opekotine od novih pantalona iz poznatog butika: Kupila, oprala, obukla, sat kasnije počelo da žari…

Kragujevčanka dobila opekotine od novih pantalona iz poznatog butika: Kupila, oprala, obukla, sat kasnije počelo da žari…

Kurir 28.05.2023
KRAGUJEVAC - Većina žena uživa u šopingu i kupovini novih stvari. Međutim, niko ne očekuje da stvari krenu po zlu, a još manje da se od novih pantalona dobiju opekotine?! Upravo to se desilo jednoj Kragujevčanki, koja je ni manje, ni više od… »
Kragujevčanka dobila opekotine od novih pantalona: Žena u neverici: "Kupila sam ih, oprala i obukla. Nakon sat vremena sam…

Kragujevčanka dobila opekotine od novih pantalona: Žena u neverici: "Kupila sam ih, oprala i obukla. Nakon sat vremena sam…

Blic 28.05.2023
Većina žena uživa u šopingu i kupovini novih stvari. Međutim, niko ne očekuje da stvari krenu po zlu, a još manje da se od novih pantalona dobiju opekotine?! Upravo to se desilo jednoj Kragujevčanki, koja je ni manje, ni više od novih pantalona… »
Pakleni šoping! Kragujevčanka Kupila pantalone, pa doživela horor: Prizor je bio užasan, imala rane nalik opekotinama

Pakleni šoping! Kragujevčanka Kupila pantalone, pa doživela horor: Prizor je bio užasan, imala rane nalik opekotinama

Mondo 28.05.2023
Kragujevčanka je kupila pantalone u "proverenoj prodavnici". Kragujevčanka je kupila pantalone u "proverenoj prodavnici". Jedna žena iz Kragujevca kupila je pantalone, kako je sama naglasila, u proverenoj i ne jeftinoj radnji u ovom gradu, a zbog kojih… »

Vesti dana »