Povezane vesti

Vlasnik velikog hita devedesetih ostao bez kuće! Izgorela do temelja - "Gradio sam je 15 godina, kao mali mrav"

Vlasnik velikog hita devedesetih ostao bez kuće! Izgorela do temelja - "Gradio sam je 15 godina, kao mali mrav"

Mondo 28.05.2023
Gorana Dimitrijadisa Dimu svi pamte po velikom hitu iz devedesetih, a kada mu je kuća izgorela do temelja povukao se iz javnosti. Gorana Dimitrijadisa Dimu svi pamte po velikom hitu iz devedesetih, a kada mu je kuća izgorela do temelja povukao se iz… »
Vlasnik je vanvremenskog hita, a zbog tragedije nestao! Evo šta je radio Dima sve ove godine i kako izgleda danas!

Vlasnik je vanvremenskog hita, a zbog tragedije nestao! Evo šta je radio Dima sve ove godine i kako izgleda danas!

Kurir 28.05.2023
Vanvremenski hit „Nije mene dušo ubilo“ koji se i nakon trideset godina peva sa istim žarom osvojio je srca širom regiona, a malo ko zna da je njegov vlasnik Goran Dimitrijadis Dima. On je sada otkrio da je imao sreće zbog tog hita, a onda se… »
Vlasniku najvećeg hita na estradi izgorela kuća do temelja: "Gradio sam je 20 godina", pevač sa knedlom u grlu progovorio o…

Vlasniku najvećeg hita na estradi izgorela kuća do temelja: "Gradio sam je 20 godina", pevač sa knedlom u grlu progovorio o…

Blic 28.05.2023
Goran Dimitrijadis Dima napravio je pravu pometnju kada je devedesetih godina snimio svoj čuveni hit "Nije mene dušo ubilo", a nakon toga je nestao sa javne scene. On je sada otkrio da je imao sreće zbog tog hita, a onda se prisetio tragedije zbog koje… »

Vesti dana »