Povezane vesti

Ušivali su me na živo, drala sam se kao magarac: Zvezda Granda o stravičnim problemima nakon ugradnje silikona, potresno!

Ušivali su me na živo, drala sam se kao magarac: Zvezda Granda o stravičnim problemima nakon ugradnje silikona, potresno!

Kurir 28.05.2023
Mirna Košanin muzičku karijeru započela u Švajcarskoj, a naša publika ju je upoznala kada se pojavila u muzičkom takmičenju "Zvezde Granda" 2009. godine. View this post on Instagram A post shared by MIRNA KOŠANIN🙋‍♀️✍✍✍🎶🎙🎙… »
Otišla da promeni silikone, probudila se nepokretna! Naša pevačica 7 godina vodila tešku bitku: Jedva izvukla živu glavu

Otišla da promeni silikone, probudila se nepokretna! Naša pevačica 7 godina vodila tešku bitku: Jedva izvukla živu glavu

Mondo 28.05.2023
Mirnu Košanin domaća publika upoznala je u takmičenju "Zvezde Granda", a nakon što je usledila teška borba posle zamene silikona, pevačica se povukla iz javnosti. Mirnu Košanin domaća publika upoznala je u takmičenju "Zvezde Granda", a nakon što… »
Vodila sam ljubav 365 dana bez prekida! Žena i dalje oseća posledice te odluke, a objasnila je kako joj se život promenio…

Vodila sam ljubav 365 dana bez prekida! Žena i dalje oseća posledice te odluke, a objasnila je kako joj se život promenio…

Kurir 28.05.2023
Nakon što sam se jednog dana pogledala u ogledalo u meni se nešto prelomilo, počela je svoju priču Britani Gibons, britanska spisateljica i majka troje dece. Kako kaže, tada je odlučila da vodi ljubav baš svaki dan, 365 dana zaredom, i uspela je u… »
"Otišla sam da ugradim silikone, a probudila sam se potpuno nepokretna" Zvezda Granda zbog implanata umalo izgubila život…

"Otišla sam da ugradim silikone, a probudila sam se potpuno nepokretna" Zvezda Granda zbog implanata umalo izgubila život…

Blic 28.05.2023
Mirna Košanin muzičku karijeru započela u Švajcarskoj, a naša publika ju je upoznala kada se pojavila u muzičkom takmičenju "Zvezde Gradna" 2009. godine. Mirna je sada progovorila o problemima koje je imala sa implantima i otkrila kako je izgledala… »

Vesti dana »