Povezane vesti

Slike i snimci drame u Kruševcu: Muškarac se popeo na kulu, sve uživo prenosi

Slike i snimci drame u Kruševcu: Muškarac se popeo na kulu, sve uživo prenosi

Telegraf 28.05.2023
Prema informacijama sa lica mesta, ovaj Kruševljanin je svoje "razloge" za ovaj čin, ostavio na društvenim mrežama, odakle snima uživo prenos. Kruševljanin B.T. (46) popeo se na vrh Don Žon kule u arheološkom parku u Kruševcu i sve prenosi… »
Priveden muškarac koji se popeo na „Don Žon” kulu

Priveden muškarac koji se popeo na „Don Žon” kulu

Politika 28.05.2023
Kruševac – Brzom i pravovremenom akcijom pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova u Kruševcu uz pomoć spasilaca Gorske službe spasavanja, sa „Don Žon” kule u Arheološkom parku Lazarevog grada spušten je pedesetogodišnji Kruševljanin… »
Snimao lajv na vrhu kule u Kruševcu, pa nije mogao da siđe! Prenosio na mrežama i snimak spasavanja, odmah ga priveli!

Snimao lajv na vrhu kule u Kruševcu, pa nije mogao da siđe! Prenosio na mrežama i snimak spasavanja, odmah ga priveli!

Mondo 28.05.2023
Drama u Kruševcu je trajala više od dva sata, kada se mladić popeo na kulu kako bi se snimao, a posle nije mogao da siđe. Drama u Kruševcu je trajala više od dva sata, kada se mladić popeo na kulu kako bi se snimao, a posle nije mogao da siđe… »
"Gde da poginem, ja sam božji prorok" Muškarac iz Kruševca se popeo na kulu, pa snimao za TikTok, ponavljao samo jedno!

"Gde da poginem, ja sam božji prorok" Muškarac iz Kruševca se popeo na kulu, pa snimao za TikTok, ponavljao samo jedno!

Mondo 28.05.2023
Pojavio se snimak muškarca koji je spasen sa kule u Kruševcu, kada se zbog izazova popeo na vrh, a posle nije mogao da siđe. Pojavio se snimak muškarca koji je spasen sa kule u Kruševcu, kada se zbog izazova popeo na vrh, a posle nije mogao da siđe… »
U toku akcija spašavanja lica sa Lazareve kule

U toku akcija spašavanja lica sa Lazareve kule

Politika 28.05.2023
Kruševac – Više pripadnika policijske uprave u Kruševcu, Vatrogasno spasličke jedinice i Gorske službe rade na spasavanju lica koje se u Kruševcu popelo na vrh Lazareve kule u kompleksu Lazarevog grada. Prema nezvaničnim saznanjima reče je o 40… »
"Ja sam božji svedok i prorok": Detalji drame na Donžon kuli u Kruševcu: Muškarac snimao za Tik Tok i ponavljao samo ove…

"Ja sam božji svedok i prorok": Detalji drame na Donžon kuli u Kruševcu: Muškarac snimao za Tik Tok i ponavljao samo ove…

Blic 28.05.2023
Drama u Kruševcu danas je nastala kada se na vrh Donžon kule u arheološkom parku u ovom gradu popeo muškarac koji nije mogao da siđe. U pitanju je Kruševljanin B. T. (46) koga su sa ove lokacije spasavali vatrogasci, a morala je da reaguje i Gorska… »
"Ja sam božji svedok i prorok": Detalji drame na Donžon kuli u Kruševcu: Muškarac snimao za Tik Tok i ponavljao samo ove…

"Ja sam božji svedok i prorok": Detalji drame na Donžon kuli u Kruševcu: Muškarac snimao za Tik Tok i ponavljao samo ove…

Blic 28.05.2023
Drama u Kruševcu danas je nastala kada se na vrh Donžon kule u arheološkom parku u ovom gradu popeo muškarac koji nije mogao da siđe. U pitanju je Kruševljanin B. T. (46) koga su sa ove lokacije spasavali vatrogasci, a morala je da reaguje i Gorska… »
Okončana drama U KRUŠEVCU: Spasen muškarac (46) koji se zbog bizarnog razloga popeo na kulu! Odbijao pomoć, pa se…

Okončana drama U KRUŠEVCU: Spasen muškarac (46) koji se zbog bizarnog razloga popeo na kulu! Odbijao pomoć, pa se…

Kurir 28.05.2023
Pripadnici Gorske službe spasavanja, Vatrogasno - spasilačke jedinice i policije u Kruševcu su na terenu da bezbedno spustili B.T. (46) koji se popeo na Don Žon kulu. B.T. je preko društvenih mreža prenosio uživo snimak spasavanja. Kako se… »
Zbog Tik-tok izazova se popeo na kulu u Kruševcu, spuštali ga dva sata, policija ga privela

Zbog Tik-tok izazova se popeo na kulu u Kruševcu, spuštali ga dva sata, policija ga privela

Radio 021 28.05.2023
Vatrogasci i pripadnici Gorske službe spasavanja spustili su sa Donžon kule u Arheološkom parku Lazarevog grada u Kruševcu muškarca koji se popeo na vrh, ali nije mogao da siđe. Akciju spasavanja i boravak na kuli muškarac je sve vreme prenosio u… »
Priveden muškarac koji se popeo na kulu u Kruševcu, snimke akcije spasavanja objavljivao na Tik-toku

Priveden muškarac koji se popeo na kulu u Kruševcu, snimke akcije spasavanja objavljivao na Tik-toku

RTS 28.05.2023
Vatrogasci i pripadnici Gorske službe spasavanja spustili su sa Donžon kule u Arheološkom parku Lazarevog grada u Kruševcu muškarca koji se popeo na vrh, ali nije mogao da siđe. Akciju spasavanja i boravak na kuli muškarac je sve vreme prenosio u… »
Kraj drame u Kruševcu: Gorska služba spasavanja spustila čoveka sa kule Donžon visoke 18 metara VIDEO

Kraj drame u Kruševcu: Gorska služba spasavanja spustila čoveka sa kule Donžon visoke 18 metara VIDEO

Nova 28.05.2023
Pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice i policije u Kruševcu su na bezbedan način spustili Bojana T. (46) koji se danas popeo na vrh Donžon kule u arheološkom parku u Kruševcu, odakle je snimao uživo prenos na društvenim mrežama. Kako se… »
Detalji drame u Kruševcu: Muškarac se popeo na kulu da bi se snimao za TikTok, spasavaju ga pripadnici GSS VIDEO

Detalji drame u Kruševcu: Muškarac se popeo na kulu da bi se snimao za TikTok, spasavaju ga pripadnici GSS VIDEO

Nova 28.05.2023
Bojan T. (46) iz Kruševca popeo se na vrh Donžon kule u arheološkom parku u Kruševcu, odakle snima uživo prenos na društvenim mrežama, a na terenu su i nadležne službe. On je već neko vreme na kuli, sa koje ne može da siđe, te su spasioci na… »
Okončana drama u Kruševcu: Vatrogasci spasili muškarca sa vrha kule koji je snimao "lajv" za društvene mreže, iza svega…

Okončana drama u Kruševcu: Vatrogasci spasili muškarca sa vrha kule koji je snimao "lajv" za društvene mreže, iza svega…

Blic 28.05.2023
Pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice i policije u Kruševcu koje su na terenu bezbedno su spustili B.T. (46) koji se popeo na Donžon kulu. B.T. je preko društvenih mreža prenosio uživo snimak spasavanja. Kako se nezvanično saznaje, a sudeći… »
NAPETO U KRUŠEVCU Muškarac (46) koji se popeo na kulu neće pomoć, otkrio ŠOK RAZLOG za ovaj potez KAMENJE PADA NA SVE…

NAPETO U KRUŠEVCU Muškarac (46) koji se popeo na kulu neće pomoć, otkrio ŠOK RAZLOG za ovaj potez KAMENJE PADA NA SVE…

Kurir 28.05.2023
Pripadnici Vatrogasno - spasilačke jedinice i policije u Kruševcu su na terenu i pokušavaju da bezbedno spuste B.T. (46) koji se popeo na Don Žon kulu. B.T. je preko društvenih mreža prenosio uživo snimak spasavanja. Kako se nezvanično saznaje, a… »
Snimak spuštanja muškarca s kule u Kruševcu: Popeo se da se snimi za TikTok?

Snimak spuštanja muškarca s kule u Kruševcu: Popeo se da se snimi za TikTok?

Telegraf 28.05.2023
Pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice i policije u Kruševcu su sve vreme bili na terenu. Muškarac koji je danas izazvao pravu malu dramu u Kruševcu kada se popeo na Don Žon kulu, skinut je odatle, a meštani koji su se okupili i posmatrali… »
Drama u Kruševcu: Muškarac se popeo na vrh kule i snima uživo prenos: Na licu mesta vatrogasci (video)

Drama u Kruševcu: Muškarac se popeo na vrh kule i snima uživo prenos: Na licu mesta vatrogasci (video)

Blic 28.05.2023
Iz za sada nepoznatog razloga, Kruševljanin B.T. (46) popeo se na vrh kule u arheološkom parku u Kruševcu. Pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice i policije u Kruševcu su na terenu i pokušavaju da reše problem. Stanari okolnih ulica javljaju za… »
Drama u Kruševcu! Muškarac se popeo na vrh kule - građani šokirani: Svoje razloge izneo na društvenim mrežama

Drama u Kruševcu! Muškarac se popeo na vrh kule - građani šokirani: Svoje razloge izneo na društvenim mrežama

Mondo 28.05.2023
Muškarac u Kruševcu se popeo na vrh kule. Muškarac u Kruševcu se popeo na vrh kule. Muškarac (46) popeo se na vrh kule u arheološkom parku u Kruševcu. Na licu mesta se nalaze pripadnici Vatrogasne-spasilačke jedinice i policije, a za sada se ne… »

Vesti dana »