Povezane vesti

"Ja sam božji svedok i prorok": Muškarac koji se popeo na kulu u Kruševcu uživo prenosio dramu jeziv snimak

"Ja sam božji svedok i prorok": Muškarac koji se popeo na kulu u Kruševcu uživo prenosio dramu jeziv snimak

Kurir 28.05.2023
Kruševljanin B. T. (46) danas se popeo na vrh Donžon kule u arheološkom parku i drama je trajala više od dva sata. Sudeći prema ranijim snimcima sa društvenih mreža, B.T. je to učinio kao izazov kako bi prijatelju dokazao da može da se popne na… »
Kad su oni dežurni - nema mesta za dramu u Kruševcu: Ovo je ekipa koja je spasla čoveka koji se popeo na kulu (foto)

Kad su oni dežurni - nema mesta za dramu u Kruševcu: Ovo je ekipa koja je spasla čoveka koji se popeo na kulu (foto)

Večernje novosti 28.05.2023
PRIPADNICI Vatrogasno - spasilačke jedinice i policije u Kruševcu su bezbedno spustili B.T. (46) koji se popeo na Don Žon kulu, a policija ga je odvela čim je završena akcija spasavanja. S. B. Kako "Novosti" saznaju, B. T. je po proceni tužioca… »
Strašan prizor u Kruševcu: Muškarac se popeo na vrh Don Žon kule, pa uživo na mrežama prenosi sve! Akcija spasavanja u…

Strašan prizor u Kruševcu: Muškarac se popeo na vrh Don Žon kule, pa uživo na mrežama prenosi sve! Akcija spasavanja u…

Kurir 28.05.2023
Iz za sada nepoznatog razloga, Kruševljanin B.T. (46) popeo se na vrh Don Žon kule u arheološkom parku u Kruševcu. Pripadnici Vatrogasno - spasilačke jedinice i policije u Kruševcu su na terenu i pokušavaju da reše problem. Stanari okolnih ulica… »

Vesti dana »