Povezane vesti
Majka sa detetom izašla je ispred pećine, Turci su čuli plač bebe a zatim su pronašli svih 300 Srba i ugušili
Telegraf 28.05.2023
Pred početak Drugog svetskog rata očišćen je put koji vodi do ulaza Kađenice, a ispred njega postavljen je drveni krst visok preko 50 metara. Pećina je skroman spaleološki objekat, bez pećinskog nakita, ali od izuzetnog istorijskog značaja. Sakrivena u… »
Majka sa bebom izašla iz pećine, a onda je ugušeno više od 300 Srba! Pećina podno Kablara 122 godine krila kosti žrtava
Mondo 28.05.2023
U pećini Kađenica ubijeno je više od 300 Srba za vreme Drugog srpskog ustanka. U pećini Kađenica ubijeno je više od 300 Srba za vreme Drugog srpskog ustanka. Zbeg- pećina Kađenica koja se nalazi sakrivena u šumi podno Kablara i dalje čuva sećanje na Srbe… »
Vesti dana »
VIDEO Prvi put nakon 50 godina: Artemis i zvanično poleteo ka Mesecu - pratite uživo
Radio 021 pre 7 minutajoš 10 povezanih
"Ne mrzimo vas, ali razmislite" Iranski predsednik uputio otvoreno pismo narodu u SAD: "Da li se realnost poklapa s onim što vam govore o Iranu?"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Jakov Jozinović prvi put brutalno odgovorio Karleuši na napade: Evo kako je ignorisao pitanje o Toniju Cetinskom
Mondo pre 4 satijoš 4 povezane




