Povezane vesti

Sonego i Ševčenko u drugom kolu Rolan Garosa

Sonego i Ševčenko u drugom kolu Rolan Garosa

Sportski žurnal 28.05.2023
Pegula, Samsonova i Begu ubedljivo do drugog kola. Italijanski teniser Lorenco Sonego plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je pobedio Amerikanca Bena Šeldona sa 3:1 po setovima 6:4, 3:6, 6:3, 6:3. Italijan je sedam puta oduzeo servis protivniku… »
Laslo Đere eliminisan u prvom kolu Rolan Garosa

Laslo Đere eliminisan u prvom kolu Rolan Garosa

Politika 28.05.2023
PARIZ – Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je večeras u Parizu poražen na startu takmičenja od Rusa Andreja Rubljova 6:1, 3:6, 6:3, 6:4. Meč je trajao dva sata i 30 minuta. Rubljov je sedmi teniser… »
Rolan Garos: Đere izgubio od Rubljova

Rolan Garos: Đere izgubio od Rubljova

Sportski žurnal 28.05.2023
Đere, 57. igrač sveta, izgubio je posle dva sata i 30 minuta. Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa u Parizu, pošto je izgubio od sedmog tenisera sveta Rusa Andreja Rubljova posle četiri seta, 1:6, 6:3, 3:6… »
Pio, plakao, lagao, pa na Rolan garosu zapevao! Ceo stadion klicao Marseljezu zbog njega, a hteo je da ostavi tenis!

Pio, plakao, lagao, pa na Rolan garosu zapevao! Ceo stadion klicao Marseljezu zbog njega, a hteo je da ostavi tenis!

Mondo 28.05.2023
Francuski teniser napravio jednu od najlepših priča Rolan Garosa, koji je tek počeo. Francuski teniser napravio jednu od najlepših priča Rolan Garosa, koji je tek počeo. Francuski teniski veteran Luka Puj (29) ostvario je jednu od najvažnijih i… »
Rolan Garos: Đere ispao u prvom kolu

Rolan Garos: Đere ispao u prvom kolu

Novi magazin 28.05.2023
Srpski teniser Laslo Đere izgubio je meč protiv Andreja Rubljova u prvom kolu Rolan Garosa i ispao iz daljeg takmičenja na Otvorenom prvenstvu Francuske. Rubljov je slavio sa 3:1, po setovima 6:1; 3:6; 6:3; 6:4. Meč između Lasla, koji je 57. teniser… »
RG: Đere razočaran žrebom i uslovima na terenu

RG: Đere razočaran žrebom i uslovima na terenu

Novi magazin 28.05.2023
Srpski teniser Laslo Đere, kojeg je sedmi teniser sveta Andrej Rubljov danas eliminisao u prvom kolu Rolan Garosa sa 3:1, objasnio je svoj poraz povredom, nepovoljnošču žreba, ali i uslovima igre na terenu, na šta se žale i drugi teniseri. Što se… »
Đere poražen od Rubljova u prvom kolu Rolan Garosa

Đere poražen od Rubljova u prvom kolu Rolan Garosa

Dnevnik 28.05.2023
PARIZ: Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je večeras u Parizu poražen na startu takmičenja od Rusa Andreja Rubljova 6:1, 3:6, 6:3, 6:4. Meč je trajao dva i po sata. Rubljov je sedmi teniser sveta, dok… »
Đere izgubio od Rubljova, nije se plasirao u drugo kolo Rolan Garosa

Đere izgubio od Rubljova, nije se plasirao u drugo kolo Rolan Garosa

Radio 021 28.05.2023
Srpski teniser Laslo Đere nije večeras uspeo da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa u Parizu. On je izgubio od sedmog tenisera sveta Rusa Andreja Rubljova posle četiri seta, 1:6, 6:3, 3:6, 4:6. Đere, 57. igrač sveta, izgubio je posle dva sata i 30… »
Đere utučen: Muka mi od loših žrebova, sad mi nije do tenisa

Đere utučen: Muka mi od loših žrebova, sad mi nije do tenisa

Sport klub 28.05.2023
Laslo Đere bio je veoma potišten posle poraza od Andreja Rubljova (6:1, 3:6, 6:3, 6:4) u prvom kolu Rolan Garosa. Pri vođstvu 2:1 u drugom setu, Laslo je zatražio medicinski tajm aut. „Juče sam se okliznuo pri kraju treninga, oštar bol kod desnog… »

Vesti dana »