Povezane vesti

Leković: Sa 19 godina sam osvojio „duplu krunu” i postigao gol na proslavi titule

Leković: Sa 19 godina sam osvojio „duplu krunu” i postigao gol na proslavi titule

Politika 29.05.2023
Mladi fudbaler Crvene zvezde Stefan Leković izjavio je danas da mu se ispunio dečački san, jer je na proslavi titule sa „crveno-belima” postigao gol za svoj tim. Crvena zvezda je sinoć odigrala bez pobednika, 2:2 sa ekipom Novog Pazara u meču… »
Počinje nova era crvene zvezde - stigao Barak Bahar: Dobio "sto pitanja" o pojačanjima, Terzić obećao da dolaze!

Počinje nova era crvene zvezde - stigao Barak Bahar: Dobio "sto pitanja" o pojačanjima, Terzić obećao da dolaze!

Mondo 29.05.2023
Novi trener crveno-belih Barak Bahar počinje mandat u Beogradu i predstavljen je danas na stadionu "Rajko Mitić" u društvu direktora. Novi trener crveno-belih Barak Bahar počinje mandat u Beogradu i predstavljen je danas na stadionu "Rajko Mitić" u… »
Leković: Ostvario mi se dečački san

Leković: Ostvario mi se dečački san

Sportski žurnal 29.05.2023
Mladi prvotimac Crvene zvezde protiv Novog Pazara postigao prvi gol. Stefan Leković izjavio je da mu se ispunio dečački san, jer je na proslavi titule postigao gol za Crvenu zvezdu. To mu je prvi gol u crveno-belom dresu. - Uspeo sam da sa 19 godina… »
Nema više dileme: Zvezda u trećem šeširu za Ligu šampiona, može i grupu smrti

Nema više dileme: Zvezda u trećem šeširu za Ligu šampiona, može i grupu smrti

Nova 29.05.2023
Sa nestrpljenjem će se čekati jeseniji žreb. Fudbaleri Crvene zvezde u nedelju su proslavili titulu šampiona Srbije pred svojim navijačima u spektaklu na stadionu „Rajko Mitič“. Odavno je poznato da je Zvezda prvak Srbije i već neko vreme se… »
Zvanično! Zvezda u trećem šeširu Lige šampiona: Evo ko sve može na Marakanu

Zvanično! Zvezda u trećem šeširu Lige šampiona: Evo ko sve može na Marakanu

Večernje novosti 29.05.2023
CRVENA zvezda je u nedelju veče proslavila titulu nacionalnog šampiona, a gotovo u isto vreme stigla je na Marakanu još jedna sjajna vest. M. Vukadinović Naime, prvak Srbije će definitivno iz trećeg šešira čekati žreb za grupe Lige šampiona… »
Ne postoji više dilema, Zvezda je u trećem šeširu!

Ne postoji više dilema, Zvezda je u trećem šeširu!

Sportske.net 29.05.2023
I sa finansijske strane, i ako želite lakše protivnike, za Zvezdu je bolje da bude u trećem šeširu Lige šampiona, a upravo to će se dogoditi na žrebu u Nionu kada se budu završile kvalifikacije. U slučaju da svi timovi koji su sa najboljim… »
Crvena zvezda u trećem šeširu na žrebu za Ligu šampiona

Crvena zvezda u trećem šeširu na žrebu za Ligu šampiona

Euronews 29.05.2023
Crvena zvezda je juče stavila tačku na sezonu u kojoj je najdominatnije odbranila titulu prvaka Srbije (34. u istoriji) i to bez poraza, a sve to začinila osvajanjem 27. kupa naše zemlje. Uz slavlje, na stadion "Rajko Mitić" stigla je i potvrda da… »
Crvena zvezda zvanično u trećem šeširu lige šampiona! Evo ko sve može na "Marakanu" - ništa od Dinamo Zagreba

Crvena zvezda zvanično u trećem šeširu lige šampiona! Evo ko sve može na "Marakanu" - ništa od Dinamo Zagreba

Mondo 29.05.2023
Crvena zvezda sada zna gotovo sve potencijalne rivale na žrebu za Ligu šampiona. Crvena zvezda sada zna gotovo sve potencijalne rivale na žrebu za Ligu šampiona. Crvena zvezda je osvojila duplu krunu i dočekala je novog trenera Baraka Bahara… »
Crvena zvezda proslavila šestu uzastopnu titulu na meču sa Novim Pazarom, gosti iskoristili slavlje i osvojili bod

Crvena zvezda proslavila šestu uzastopnu titulu na meču sa Novim Pazarom, gosti iskoristili slavlje i osvojili bod

Danas 28.05.2023
Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno 2:2 sa Novim Pazarom u utakmici poslednjeg kola Superlige Srbije. Crveno-beli su još na početku plej-ofa obezbedili šestu uzastopnu titulu šampiona Srbije, pa su duel su Novopazarcima iskoristili da… »

Vesti dana »