Povezane vesti

“Parni Valjak” sa novim pevačem dolazi na ARSENAL FEST!

“Parni Valjak” sa novim pevačem dolazi na ARSENAL FEST!

Ritam grada Kg 29.05.2023
“Parni Valjak”, sa novim frontmenom Igorom Drvenkarom, nastupiće prvog dana Arsenal festa na Main stage-u. Ovo će biti prvi nastup čuvenog benda u Srbiji sa naslednikom Akija Rahimovskog. Singlom “Moja glava, moja pravila” i pratećim spotom… »
“Parni Valjak” sa novim pevačem dolazi na ARSENAL FEST!

“Parni Valjak” sa novim pevačem dolazi na ARSENAL FEST!

Veliki park 29.05.2023
“Parni Valjak”, sa novim frontmenom Igorom Drvenkarom, nastupiće prvog dana Arsenal festa na Main stage-u. Ovo će biti prvi nastup čuvenog benda u Srbiji sa naslednikom Akija Rahimovskog. Singlom “Moja glava, moja pravila” i pratećim spotom… »
“Parni Valjak” sa novim pevačem dolazi na ARSENAL FEST!

“Parni Valjak” sa novim pevačem dolazi na ARSENAL FEST!

Kragujevačke 29.05.2023
“Parni Valjak”, sa novim frontmenom Igorom Drvenkarom, nastupiće prvog dana Arsenal festa na Main stage-u. Ovo će biti prvi nastup čuvenog benda u Srbiji sa naslednikom Akija Rahimovskog. Singlom “Moja glava, moja pravila” i pratećim spotom… »
“Parni Valjak” sa novim pevačem dolazi na Arsenal fest 28. juna

“Parni Valjak” sa novim pevačem dolazi na Arsenal fest 28. juna

Nedeljnik 29.05.2023
MIlan Savić “Parni Valjak”, sa novim frontmenom Igorom Drvenkarom, nastupiće prvog dana Arsenal festa na Main stage-u. Ovo će biti prvi nastup čuvenog benda u Srbiji sa naslednikom Akija Rahimovskog. Singlom “Moja glava, moja pravila” i… »
„Parni Valjak“ sa novim pevačem dolazi na Arsenal fest 28. juna

„Parni Valjak“ sa novim pevačem dolazi na Arsenal fest 28. juna

RTK 29.05.2023
„Parni Valjak“, sa novim frontmenom Igorom Drvenkarom, nastupiće prvog dana Arsenal festa na Glavnoj bini. Ovo će biti prvi nastup čuvenog benda u Srbiji sa naslednikom Akija Rahimovskog. Singlom „Moja glava, moja pravila“ i pratećim spotom… »
„Parni Valjak“ sa novim pevačem dolazi na Arsenal fest 28. juna

„Parni Valjak“ sa novim pevačem dolazi na Arsenal fest 28. juna

Glas Šumadije 29.05.2023
„Parni Valjak“, sa novim frontmenom Igorom Drvenkarom, nastupiće prvog dana Arsenal festa na Main stage-u. Ovo će biti prvi nastup čuvenog benda u Srbiji sa naslednikom Akija Rahimovskog. Singlom „Moja glava, moja pravila“ i pratećim spotom… »
Parni Valjak sa novim pevačem dolazi na Arsenal fest 28. juna

Parni Valjak sa novim pevačem dolazi na Arsenal fest 28. juna

Telegraf 29.05.2023
Ovo će biti prvi nastup čuvenog benda u Srbiji sa naslednikom Akija Rahimovskog. Parni Valjak, sa novim frontmenom Igorom Drvenkarom, nastupiće prvog dana Arsenal festa na Main stage-u. Ovo će biti prvi nastup čuvenog benda u Srbiji sa naslednikom… »

Vesti dana »