Povezane vesti

Terzić: Sa Baharom počinje nova era Zvezde, vreme je za iskorak

Terzić: Sa Baharom počinje nova era Zvezde, vreme je za iskorak

Politika 29.05.2023
Bez obzira na rezultate i dominaciju u našem fudbalu, vreme je za iskorak. To je naša obaveza, osećamo da narod očekuje da podignemo lestvicu očekivanja, rekao je generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić na promociji novog trenera Baraka… »
Bahar: Zvezdina istorija impresivna, zajedno možemo da napravimo velike stvari

Bahar: Zvezdina istorija impresivna, zajedno možemo da napravimo velike stvari

Politika 29.05.2023
Zvezda je klub sa impresivnom istorijom, bogatom tradicijom i velikim brojem trofeja i uveren sam da zajedno možemo da napravimo velike stvari, posebno da napravimo iskorak u Evropi, rekao je novi trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar. Izraelski… »
Đoković poslao poruku Baharu, od njega želi samo jedno!

Đoković poslao poruku Baharu, od njega želi samo jedno!

Sportske.net 29.05.2023
Crvena zvezda je danas predstavila svog novog trenera Izraelca Baraka Bahara, a na njegov dolazak u redove prvaka Srbije imao je komentar i najbolji tensier sveta Novak Đoković, koji mu je poželeo dobrodošlicu u svoj omiljeni klub. "Niko me nije… »
Novi trener Zvezde želi meč protiv Đokovića: Ovo je bio Baharov uslov za dolazak na "Marakanu" (foto)

Novi trener Zvezde želi meč protiv Đokovića: Ovo je bio Baharov uslov za dolazak na "Marakanu" (foto)

Večernje novosti 29.05.2023
NOVAK Đoković se nalazi u Parizu gde učestvuje na Rolan Garosu, a srpski teniser bio je tema na promociji novog trenera Crvene zvezde Baraka Bahara. Foto: M. Vukadinović Izraelski stručnjak je bio iznenađen zbog toga što je uprava crveno-belih… »
Zvezdan Terzić: Blizu smo da dovedemo dva špica

Zvezdan Terzić: Blizu smo da dovedemo dva špica

Danas 29.05.2023
Crvena zvezda je na superioran način osvojila duplu krunu. Danas je javnosti predstavljen Barak Bahar, kao novi šef struke, a ujedno je Zvezdan Terzić najavio kompletnu rekonstrukciju napadačke linije. Izraelski stručnjak je na današnjoj… »
Terzić: Počinje nova era Crvene zvezde

Terzić: Počinje nova era Crvene zvezde

Sportski žurnal 29.05.2023
Generalni direktor crveno-belih naglasio da je vreme za novi iskorak šampiona. Zvezdan Terzić, generalni direktor Crvene zvezde je poželeo svima dobrodošlicu u dom šestostrukog uzastopnog prvaka Srbije. - Želeo bih da iskoristim priliku da se još… »
"Počinje nova era zvezde!" Terzić na predstavljanju novog trenera: Vreme je za iskorak, to je naša obaveza

"Počinje nova era zvezde!" Terzić na predstavljanju novog trenera: Vreme je za iskorak, to je naša obaveza

Večernje novosti 29.05.2023
CRVENA zvezda će u narednu sezonu ući sa novim trenerom Barakom Baharom. Generalni direktor je prilikom promocije izraelskog stručnjaka istakao da počinje nova era kluba sa "Marakane". Foto: M. Vukadinović On je istakao da je vreme da crveno-beli… »
Zvezda predstavila novog trenera: Hrabrost, pamet i napad

Zvezda predstavila novog trenera: Hrabrost, pamet i napad

Novi magazin 29.05.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas novog trenera, Izraelca Baraka Bahara koji je sa crveno-belima potpisao trogodišnji ugovor. Bahar, koji će na klupi šampiona Srbije zameniti Miloša Milojevića, na predstavljanju na stadionu "Rajko… »
Zvezda predstavila novog trenera: Hrabrost, pamet i napad

Zvezda predstavila novog trenera: Hrabrost, pamet i napad

Danas 29.05.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je danas novog trenera, Izraelca Baraka Bahara koji je sa crveno-belima potpisao trogodišnji ugovor. Bahar, koji će na klupi šampiona Srbije zameniti Miloša Milojevića, na predstavljanju na stadionu „Rajko… »
Bahar: Zvezdina istorija impresivna, zajedno možemo da napravimo velike stvari

Bahar: Zvezdina istorija impresivna, zajedno možemo da napravimo velike stvari

Dnevnik 29.05.2023
BEOGRAD: Zvezda je klub sa impresivnom istorijom, bogatom tradicijom i velikim brojem trofeja i uveren sam da zajedno možemo da napravimo velike stvari, posebno da napravimo iskorak u Evropi, rekao je novi trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar… »
Bahar predstavljen na "marakani": Zvezdina istorija impresivna, zajedno možemo da napravimo velike stvari

Bahar predstavljen na "marakani": Zvezdina istorija impresivna, zajedno možemo da napravimo velike stvari

Večernje novosti 29.05.2023
Zvezda je klub sa impresivnom istorijom, bogatom tradicijom i velikim brojem trofeja i uveren sam da zajedno možemo da napravimo velike stvari, posebno da napravimo iskorak u Evropi, rekao je novi trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar. Foto: M… »
Copy Vladan Milojević, paste Barak Bahar - Šta nas je naučila prva konferencija izraelskog trenera?

Copy Vladan Milojević, paste Barak Bahar - Šta nas je naučila prva konferencija izraelskog trenera?

Sportske.net 29.05.2023
Barak Bahar je predstavljen kao novi trener Crvene zvezde. On će naslediti Miloša Milojevića, a prvi utisak prve njegove konferencije jeste da pokazuje velike sličnosti sa Vladanom Milojevićem, nekadašnjim trenerom Crvene zvezde. Razlog je taj što… »
Terzić mi je obećao meč sa đokovićem! Novi trener Zvezde otkrio "tajni uslov": Evo kako me je kupio...

Terzić mi je obećao meč sa đokovićem! Novi trener Zvezde otkrio "tajni uslov": Evo kako me je kupio...

Mondo 29.05.2023
Barak Bahar je otkrio da ga je Zvezdan Terzić "kupio" tako što je o njemu znao razne sitnice poput one da je kao dete igrao tenis. Barak Bahar je otkrio da ga je Zvezdan Terzić "kupio" tako što je o njemu znao razne sitnice poput one da je kao dete… »

Vesti dana »