Povezane vesti

Dragan Bjelogrlić: Neka mi Bakarec uskrati slobodu da glumim, i neka mi se sveti

Dragan Bjelogrlić: Neka mi Bakarec uskrati slobodu da glumim, i neka mi se sveti

Nova 29.05.2023
Sprema li se nova "Kristalna noć" za neke srpske glumce, pita Dragan Bjelogrlić nakon današnjeg istupa Nebojše Bakareca u Narodnoj skupštini kada je izneo navodne podatke o honorarima dramskih umetnika od Telekoma uz poruku da im se neće svetiti… »
Reakcija Dragana Bjelogrlića na izlaganje Bakareca: Sprema li se nova Kristalna noć za određene glumce?

Reakcija Dragana Bjelogrlića na izlaganje Bakareca: Sprema li se nova Kristalna noć za određene glumce?

Danas 29.05.2023
Glumac Dragan Bjelogrlić poslao je redakciji Danasa svoj komentar na izjavu narodnog poslanika Nebojše Bakareca o glumcima. Izjavu prenosimo u celosti. Nakon Cece Bojković, Marka Janketića i Branislava Trifunovića, oglasio se i Dragan Bjelogrlić… »
Bjelogrlić: Sprema li se nova „kristalna noć“ za određene glumce?

Bjelogrlić: Sprema li se nova „kristalna noć“ za određene glumce?

N1 Info 29.05.2023
“Nisam verovao da će me život na bilo koji način povezati sa osobom kakav je gospodin Bakarec. Međutim, Bakarec kao poslanik vladajuće većine u Narodnoj skupštini iznosi brojke (pritom lažne) o prihodima glumaca", ističe glumac Dragan… »

Vesti dana »