Povezane vesti

Školska godina u "Ribnikaru" završava se u petak 2. juna?

Školska godina u "Ribnikaru" završava se u petak 2. juna?

Telegraf 29.05.2023
Kako se saznaje, ocene će biti zaključene do petka. Na sastanku roditelja sa svim relevantnim institucijama doneta je odluka da za sve učenike osnovne škole Vladislav Ribnikar školska godina bude završena u petak 2. juna – rekla je za Blic… »
Savet roditelja posle sastanka: Završiti školsku godinu u Ribnikaru 2. juna, Vlada treba da odluči

Savet roditelja posle sastanka: Završiti školsku godinu u Ribnikaru 2. juna, Vlada treba da odluči

Radio 021 29.05.2023
Zaključak sastanka Saveta roditelja OŠ "Vladislav Ribnikar" u Predsedništvu Srbije jeste da se školska godina završi u petak, 2. jun. Zamenica predsednika ovog Saveta Bojana Nedeljković izjavila je da je ovo "jedino rešenje izlaska iz krize posle… »
Doneta odluka o završetku škole u Ribnikaru, pa sve demantovano? "Ne znam šta se krije iza ovakvih navoda moje zamenice"

Doneta odluka o završetku škole u Ribnikaru, pa sve demantovano? "Ne znam šta se krije iza ovakvih navoda moje zamenice"

Mondo 29.05.2023
Doneta je odluka o završetku školske godine u "Ribnikaru", ali je predsednik Saveta roditelja OŠ "Vladislav Ribnikar" to demantovao. Doneta je odluka o završetku školske godine u "Ribnikaru", ali je predsednik Saveta roditelja OŠ "Vladislav… »
"Blic TV" saznaje: Školska godina u OŠ "Vladislav Ribnikar" završava se u petak 2. juna

"Blic TV" saznaje: Školska godina u OŠ "Vladislav Ribnikar" završava se u petak 2. juna

Blic 29.05.2023
Na sastanku roditelja sa svim relevantnim institucijama doneta je odluka da za sve učenike osnovne škole Vladislav Ribnikar školska godina bude završena u petak 2. juna – rekla je za Blic televiziju Bojana Nedeljković zamenica predsednika saveta… »

Vesti dana »