Povezane vesti

Dok držim mrtvo dete u naručju, on me u oči gleda i puca: Stravično svedočenje majke lepe Šejle ubijene ispred porodične…

Dok držim mrtvo dete u naručju, on me u oči gleda i puca: Stravično svedočenje majke lepe Šejle ubijene ispred porodične…

Kurir 29.05.2023
Indira Bakija danas je u podgoričkom Višem sudu izjavila da je Ilir Đokaj gledajući u oči nastavio da puca prema njoj dok je u naručju držala ćerku Šejlu Bakiju kojoj je nekoliko trenutaka ranije oduzeo život. Ona je rekla da je Đokaj 30… »
Dok u naručju držim mrtvo dete, on me u oči gleda i puca! Ispovest majke ubijene lepotice iz Crne Gore, otac dobio metak

Dok u naručju držim mrtvo dete, on me u oči gleda i puca! Ispovest majke ubijene lepotice iz Crne Gore, otac dobio metak

Mondo 29.05.2023
Indira Bakija, majka Šejle Bakija koju je ispred porodične kuće ubio njen bivši dečko Ilir Đokaj, ispričala je danas u podgoričkom Višem sudu detalje tragedije. Indira Bakija, majka Šejle Bakija koju je ispred porodične kuće ubio njen bivši… »
"Ubio mi je dete, a u očima mu vidim oduševljenje": Svedočila majka lepe Šejle koju je ubio bivši

"Ubio mi je dete, a u očima mu vidim oduševljenje": Svedočila majka lepe Šejle koju je ubio bivši

Telegraf 29.05.2023
Indira Bakija, majka ubijene Šejle, rekla je na suđenju da je Ilir Đokaj, osumnjičeni za ubistvo, 30. septembra pretprošle godine došao ispred porodične kuće da ih sve pobije. Indira Bakija danas je u podgoričkom Višem sudu izjavila da je Ilir… »

Vesti dana »