Povezane vesti

Đoković: Kosovo je srce Srbije. Stop nasilju

Đoković: Kosovo je srce Srbije. Stop nasilju

Politika 29.05.2023
PARIZ – Najbolji srpski teniser Novak Đoković, danas je posle pobede nad Aleksandrom Kovačevićem (3:0) u prvom kolu Rolan Garosa, napisao poruku podrške srpskom narodu sa Kosova i Metohije. Đoković je posle meča na kameri napisao: „Kosovo je… »
Đoković: Kosovo je naše ognjište, ne znam da li će me kazniti zbog poruke

Đoković: Kosovo je naše ognjište, ne znam da li će me kazniti zbog poruke

Politika 29.05.2023
PARIZ - Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je na konferenciji za medije u Parizu da bez zadrške stoji iza poruke "Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju" koju je napisao na kameri, da ne zna da li će biti kažnjen, ali i da bi opet ponovio isto… »
Đoković: Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju

Đoković: Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju

Sportski žurnal 29.05.2023
Situacija na severu Kosova i Metohije je veoma teška i napeta posle nasilnog upada kosovske policije, a očigledno je da Đoković pomno prati šta se dešava u Leposaviću, Zvečanu, Zubinom Potoku i Kosovskoj Mitrovici. Najbolji srpski teniser Novak… »
Novak održao govor za pamćenje o Kosovu: „Možda će me kazniti, ali opet bih to uradio“

Novak održao govor za pamćenje o Kosovu: „Možda će me kazniti, ali opet bih to uradio“

Nova 29.05.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković odgovorio je na pitanje o natpisu koji je ostavio na kameri posle meča sa Aleksandrom Kovačevićem. Đoković je Kovačevića pobedio u tri seta prvog kola Rolan Garosa i na kameri je napisao „Kosovo je srce… »
Đoković: Ne znam da li će me kazniti zbog poruke, Kosovo je naše ognjište

Đoković: Ne znam da li će me kazniti zbog poruke, Kosovo je naše ognjište

Sportski žurnal 29.05.2023
"Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju" Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je na konferenciji za medije u Parizu da bez zadrške stoji iza poruke "Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju" koju je napisao na kameri, da ne zna da li će biti kažnjen… »
Rolan Garos: Novakova podrška Srbima sa Kosova

Rolan Garos: Novakova podrška Srbima sa Kosova

Novi magazin 29.05.2023
Novak Đoković, treći teniser sveta, ponovio je svoju podršku Srbima s Kosova i protivljenje svakoj vrsti nasilja. “Nisam političar i nemam nameru da ulazim u političke debate. Jako me boli kao Srbina to što se događa na Kosovu, naši ljudi su… »
Novak progovorio o mržnji koju doživljava: „Da je drugačije, mene bi čudilo“

Novak progovorio o mržnji koju doživljava: „Da je drugačije, mene bi čudilo“

Nova 29.05.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković pričao je tokom konferencije na Rolan Garosu i o zlostavljanju koje doživljava putem društvenih mreža. On je u prvom kolu pariskog grend slema pobedio Aleksandra Kovačevića u tri seta i sad čeka meč sa… »
Novak odgovorio novom treneru zvezde! Đoković: Znao sam da dolazi, zajednički prijatelj mi je poslao sliku

Novak odgovorio novom treneru zvezde! Đoković: Znao sam da dolazi, zajednički prijatelj mi je poslao sliku

Mondo 29.05.2023
Najbolji teniser svih vremena odgovorio na šalu koju je danas u Beogradu napravio novi trener Crvene zvezde Barak Bahar. Najbolji teniser svih vremena odgovorio na šalu koju je danas u Beogradu napravio novi trener Crvene zvezde Barak Bahar. Novak… »
Napad sa Kosova na Đokovića! Njegove reči srce Srbije razbesnele bivšeg ministra: "Naravno da se javio taj desničar!"

Napad sa Kosova na Đokovića! Njegove reči srce Srbije razbesnele bivšeg ministra: "Naravno da se javio taj desničar!"

Mondo 29.05.2023
Reakcije na poruku Novaka Đokovića o Kosovu sa Rolan Garosa. Reakcije na poruku Novaka Đokovića o Kosovu sa Rolan Garosa. Bivši kosovski ministar spoljnih poslova Petrit Selimi oštro je osudio poruku koju je Novak Đoković napisao na kameri na… »
Đoković: Kosovo je naše ognjište, ne znam da li će me kazniti, ali opet bih ponovio isto

Đoković: Kosovo je naše ognjište, ne znam da li će me kazniti, ali opet bih ponovio isto

RTV 29.05.2023
PARIZ - Najbolji srpski teniser Novak Đoković, danas je posle pobede nad Aleksandrom Kovačevićem (3:0) u prvom kolu Rolan Garosa, napisao poruku podrške srpskom narodu sa Kosova i Metohije. Đoković je posle meča na kameri napisao: "Kosovo je srce… »
Nole: Boli me zbog Kosova, ne znam da li će me kazniti

Nole: Boli me zbog Kosova, ne znam da li će me kazniti

Sport klub 29.05.2023
Novak Đoković se posle pobede protiv Aleksandra Kovačevića na startu Rolan Garosa osvrnuo na poruku "Kosovo je srce Srbije, stop nasilju!" koju je poslao u etar i koja je odmah podigla veliku prašinu. Sva dešavanja iz Pariza pratite u BLOGU UŽIVO… »
Đoković: Ne znam da li će me kazniti zbog poruke, Kosovo je naše ognjište

Đoković: Ne znam da li će me kazniti zbog poruke, Kosovo je naše ognjište

Vesti online 29.05.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je na konferenciji za medije u Parizu da bez zadrške stoji iza poruke “Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju” koju je napisao na kameri, da ne zna da li će biti kažnjen, ali i da bi opet ponovio isto. –… »
Novak Đoković: Kosovo je srce Srbije. Stop nasilju!

Novak Đoković: Kosovo je srce Srbije. Stop nasilju!

Dnevnik 29.05.2023
PARIZ: Najbolji srpski teniser Novak Đoković, danas je posle pobede nad Aleksandrom Kovačevićem (3:0) u prvom kolu Rolan Garosa, napisao poruku podrške srpskom narodu sa Kosova i Metohije. Đoković je posle meča na kameri napisao: "Kosovo je srce… »
Boli me sve što se dešava na Kosovu! Novak otvorio dušu: Postoji mnogo razloga zašto sam to napisao, opet bih isto!

Boli me sve što se dešava na Kosovu! Novak otvorio dušu: Postoji mnogo razloga zašto sam to napisao, opet bih isto!

Mondo 29.05.2023
Novak Đoković razgovarao sa novinarima posle pobede u prvom kolu Rolan Garosa i pričao je o poruci koju je napisao na kameri. Novak Đoković razgovarao sa novinarima posle pobede u prvom kolu Rolan Garosa i pričao je o poruci koju je napisao na… »
Đoković o važnoj "kosovskoj" poruci: "Opet bih to ponovio iz mnogo razloga!"

Đoković o važnoj "kosovskoj" poruci: "Opet bih to ponovio iz mnogo razloga!"

Sportske.net 29.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković govorio je o poruci "Kosovo je Srbija" koju je napisao na kameri posle pobeda u prvom kolu Rolan Garosa. Izazvao je srpski teniser mnogo reakcije zbog toga što je napisao, ali se uopšte ne kaje i kaže da bi opet uradio… »
"Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju" Đoković poslao moćnu poruku svom narodu posle pobede na Rolan Garosu (foto)

"Kosovo je srce Srbije! Stop nasilju" Đoković poslao moćnu poruku svom narodu posle pobede na Rolan Garosu (foto)

Večernje novosti 29.05.2023
KOSOVO je srce Srbije! Stop nasilju, poruka je koju je teniser Novak Đoković poslao posle pobede na Rolan Garosu i koju je video ceo sve, baš u trenutku kada je naš narod napadnut na severu Kosova i Metohije. Foto: Goran Čvorović Tu poruku ispisao… »
Novak poručio iz Pariza: Kosovo je srce Srbije, stop nasilju

Novak poručio iz Pariza: Kosovo je srce Srbije, stop nasilju

Danas 29.05.2023
Novak Đoković je posle trijumfa na startu Rolan Garosa, protiv Aleksandra Kovačevića (3-0), napisao poruku: „Kosovo je srce Srbije“, a ispod nje „Stop nasilju!“ Neposredno nakon što je uspešno rešio rebus na startu drugog grend slema u… »
Kosovo je srce Srbije, stop nasilju! Đoković sa Rolan Garosa poslao podršku svom narodu

Kosovo je srce Srbije, stop nasilju! Đoković sa Rolan Garosa poslao podršku svom narodu

Euronews 29.05.2023
Novak Đoković rutinski se danas plasirao u drugo kolo Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu, pošto je sa maksimlanih 3:0 u setovima "odservirao" Amerikanca srpskih korena, Aleksandra Kovačevića, a dušu Srba u svojoj zemlji i širom sveta posebno je… »
Novakova poruka: Kosovo je srce Srbije, stop nasilju!

Novakova poruka: Kosovo je srce Srbije, stop nasilju!

Sport klub 29.05.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa pobedom nad Aleksandrom Kovačevićem u ponedeljak, a posle duela je ostavio poruku: "Kosovo je srce Srbije!" Ispod toga, treći igrač sveta na kameri je napisao i "Stop nasilju". Sva… »
Da upamte, jednom za svagda! Novak Đoković pred celim svetom "zagrmeo" o Kosovu i Metohiji

Da upamte, jednom za svagda! Novak Đoković pred celim svetom "zagrmeo" o Kosovu i Metohiji

Večernje novosti 29.05.2023
NOVAK Đoković je pobedom započeo pohod na trofej Rolan Garosa, ali odmah posle toga, baš sa centralnog terena teniskog kompleksa u Parizu, poslao moćnu poruku. TV Eurosport Podsetimo najpre, Nole je u Pariz došao kako bi postao prvi teniser sa 23… »
„Stop nasilju! Kosovo je srce Srbije“: Novakova emotivna poruka iz Pariza koja odzvanja FOTO

„Stop nasilju! Kosovo je srce Srbije“: Novakova emotivna poruka iz Pariza koja odzvanja FOTO

Nova 29.05.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković je poslao posebnu poruku posle pobede u prvom kolu Rolan Garosa. Novak je u tri seta savladao Aleksandra Kovačevića, plasirao se u narednu rundu pariskog grend slema, a onda ostavio na kameri poruku: „Kosovo je… »
Kosovo je srce Srbije, Stop nasilju! Novak Đoković poslao poruku Srbima na KiM sa Rolan Garosa!

Kosovo je srce Srbije, Stop nasilju! Novak Đoković poslao poruku Srbima na KiM sa Rolan Garosa!

Mondo 29.05.2023
Najbolji srpski sportista poslao dve jake poruke nakon pobede u prvom kolu. /od izveštača MONDA iz Pariza, Nemanje Stanojčića/. Najbolji srpski sportista poslao dve jake poruke nakon pobede u prvom kolu. /od izveštača MONDA iz Pariza, Nemanje… »

Vesti dana »