Povezane vesti

Krajinović najavio kraj karijere

Krajinović najavio kraj karijere

Politika 29.05.2023
PARIZ - Srpski teniser Filip Krajinović nagovestio je skori kraj profesionalne karijere posle posle današnjeg poraza od Frensisa Tijafoa na startu Rolan Garosa. Krajinović je na početku meča dobio udarac lopticom u vrat, ali ne misli da je to razlog… »
Krajinović najavio kraj karijere

Krajinović najavio kraj karijere

Sportski žurnal 29.05.2023
- Uskoro ću objaviti neke vesti u vezi moje karijere, biće možda neočekivano, ali uskoro će svi saznati šta će biti - rekao je Filip. Srpski teniser Filip Krajinović nagovestio je skori kraj profesionalne karijere posle poraza od Frensisa Tijafoa… »
Šok iz Pariza, Krajinović najavio da završava karijeru

Šok iz Pariza, Krajinović najavio da završava karijeru

Nova 29.05.2023
Ovo bi bio neslavan završetak, ali kaže da mučenje postaje sve veće. Srpski teniser Filip Krajinović nagovestio je da bi uskoro mogao da se penzioniše. On je poražen u prvom kolu Rolan Garosa od Frensisa Tijafoa u tri seta (6:4, 6:3 i 6:2) i taj… »
Filip Krajinović završava karijeru

Filip Krajinović završava karijeru

Sportske.net 29.05.2023
Srpski teniser Filip Krajinović nagovestio je da će uskoro objaviti kraj profesionalne karijere. On je danas poražen od Fransesa Tijafoa sa 3:0 na startu Rolan Garosa. Poraz je bio prilično ubedljiv, a on ističe da uzrok za tako nešto nije udarac… »
Krajinović najavio kraj karijere

Krajinović najavio kraj karijere

Dnevnik 29.05.2023
PARIZ: Srpski teniser Filip Krajinović nagovestio je skori kraj profesionalne karijere posle posle današnjeg poraza od Frensisa Tijafoa na startu Rolan Garosa. Krajinović je na početku meča dobio udarac lopticom u vrat, ali ne misli da je to razlog… »
Filip ispao sa Rolan Garosa, pa najavio odlazak u penziju? Krajinović na mukama: "Gubim se, nisam to više ja..."

Filip ispao sa Rolan Garosa, pa najavio odlazak u penziju? Krajinović na mukama: "Gubim se, nisam to više ja..."

Mondo 29.05.2023
Filip Krajinović izgubio je od Frensisa Tijafoa na Rolan Garosu. Filip Krajinović izgubio je od Frensisa Tijafoa na Rolan Garosu. Filip Krajinović ispao je sa Rolan Garosa u prvom kolu takmičenja. Prejak za njega bio je Frensis Tijafo - 6:3, 6:4, 6:2… »
Krajinović najavio povlačenje?

Krajinović najavio povlačenje?

Sport klub 29.05.2023
Filip Krajinović bio je utučen posle poraza od Frensisa Tijafoa sa 6:3, 6:4, 6:2 u prvom kolu Rolan Garosa. Krajinović još od februara nije dobio meč u glavnom žrebu ATP turnira i već neko vreme je nažalost u padu. „Mislim, dobio sam jak udarac… »

Vesti dana »