Povezane vesti

Saslušana žena koju je oteo ubica iz Mladenovca

Saslušana žena koju je oteo ubica iz Mladenovca

Politika 30.05.2023
SMEDEREVO – U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu danas je kao svedok ispitana žena koja se nalazila u taksiju kada je U. B., osumnjičeni za masovno ubistvo u okolini Mladenovca, ušao u taksi i pretio da će nju i taksistu razneti bombom. Kako… »
"Slagala sam da sam trudna da me ne bi ubio, imao je dve bombe": Devojka o otmici i osumnjičenom Urošu

"Slagala sam da sam trudna da me ne bi ubio, imao je dve bombe": Devojka o otmici i osumnjičenom Urošu

Telegraf 30.05.2023
Sutra saslušanje taksiste u Višem javnom tužilaštvu u Smederevu. U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu dva sata je svedočila devojka koja je bila u taksiju u trenutku otmice za koju je osumnjičen Uroš B. (21). Ona je rekla da je uspela da slaže… »
Ekskluzivno! Ispovest devojke koju je oteo ubica iz Mladenovca: Upao je u taksi s bombom i pretio da će nas pobiti kreće…

Ekskluzivno! Ispovest devojke koju je oteo ubica iz Mladenovca: Upao je u taksi s bombom i pretio da će nas pobiti kreće…

Kurir 30.05.2023
Pobio sam sad ljude, pa ću i vas ako me ne budete vozili gde kažem! Ovo je rekao U. B. (20), osumnjičen da je 4. maja u selima Malo Orašje i Dubona ubio osmoro mladih i ranio 14 ljudi, kada je sa bombom u ruci oteo taksi u kom je bila stranka… »
120 minuta drame u taksiju na putu ka Ubu: Blažić pretio devojci i taksisti da će ih ubiti, u ruci držao bombu

120 minuta drame u taksiju na putu ka Ubu: Blažić pretio devojci i taksisti da će ih ubiti, u ruci držao bombu

Telegraf 30.05.2023
Iako je, prema prvim informacijama, rečeno da je u taksiju bila trudnica, J. A., koja je danas saslušana, rekla je da je slagala Blažića da je trudna, kako bi joj poštedeo život. J. A. (19) koja je mogla da bude još jedna žrtva Uroša Blažića… »
Saslušana žena iz otetog taksija dok je osumnjičeni posle masovnog ubistva kod Mladenovca bežao

Saslušana žena iz otetog taksija dok je osumnjičeni posle masovnog ubistva kod Mladenovca bežao

Radio 021 30.05.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu, kao svedok je ispitana žena koja se nalazila u taksiju kada je U. B, osumnjičen za masovno ubistvo, ušao u automobil i pretio da će taksistu i nju razneti bombom. Žena je slagala U. B. da je trudna kako bi… »
Saslušana žena iz otetog taksija kada je osumnjičeni posle masovnog ubistva u Mladenovcu pokušao da pobegne

Saslušana žena iz otetog taksija kada je osumnjičeni posle masovnog ubistva u Mladenovcu pokušao da pobegne

RTS 30.05.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu, kao svedok je ispitana žena koja se nalazila u taksiju kada je U. B, osumnjičeni za masovno ubistvo u okolini Mladenovca, ušao u taj automobil i pretio da će taksistu i nju razneti bombom. Žena je slagala U… »
Saslušana žena iz taksija koji je oteo U.B. posle masakra u Mladenovcu

Saslušana žena iz taksija koji je oteo U.B. posle masakra u Mladenovcu

RTV 30.05.2023
SMEDEREVO - U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu danas je kao svedok ispitana žena koja se nalazila u taksiju kada je U.B, osumnjičeni za masovno ubistvo u okolini Mladenovca, ušao u taksi i pretio da će nju i taksistu razneti bombom. Kako Tanjug… »
Saslušana žena iz taksija koji je oteo U.B. posle masakra u Mladenovcu

Saslušana žena iz taksija koji je oteo U.B. posle masakra u Mladenovcu

Dnevnik 30.05.2023
SMEDEREVO: U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu danas je kao svedok ispitana žena koja se nalazila u taksiju kada je U.B, osumnjičeni za masovno ubistvo u okolini Mladenovca, ušao u taksi i pretio da će nju i taksistu razneti bombom. Kako… »
Trudnica koju je oteo masovni ubica na saslušanju: Otkriva kako se Blažić ponašao nakon što je ubio osmoro ljudi: Evo šta…

Trudnica koju je oteo masovni ubica na saslušanju: Otkriva kako se Blažić ponašao nakon što je ubio osmoro ljudi: Evo šta…

Blic 30.05.2023
Saslušanje trudnice koja je bila u taksi vozilu koje je u noći masakra u selima kod Mladenovca oteo Uroš Blažić počelo je u 10 sati u Višem javnom tužilaštvu u Smederevu, saznaje "Blic". Prema informacijama koje posedujemo ona će u Tužilaštvu… »
Saslušana žena iz taksija koji je oteo ubica iz Mladenovca: Izmislila da je trudna da bi se spasila smrti

Saslušana žena iz taksija koji je oteo ubica iz Mladenovca: Izmislila da je trudna da bi se spasila smrti

Euronews 30.05.2023
Žena koja je bila u taksiju koji je Uroš Blažić oteo nakon masakra u Mladenovcu saslušana je danas u Višem javnom tužilaštvu u Smedrevu. Ona je dobila status oštećene, potvrdio je za Euronews Srbija tužilac Ivan Konatar. Saslušan je i njen… »
"Slagala sam da sam trudna da me ne bi ubio, imao je dve bombe": Devojka o otmici i osumnjičenom Urošu

"Slagala sam da sam trudna da me ne bi ubio, imao je dve bombe": Devojka o otmici i osumnjičenom Urošu

iKragujevac 30.05.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu dva sata je svedočila devojka koja je bila u taksiju u trenutku otmice za koju je osumnjičen Uroš B. (21). Ona je rekla da je uspela da slaže otmičara da je trudna. Osumnjičeni za masakr kod Mladenovca… »
Lagala ubicu da je trudna da je ne bi ubio: Saslušana žena iz taksija koju je oteo Uroš Blažić: "Imao je dve bombe, pretio…

Lagala ubicu da je trudna da je ne bi ubio: Saslušana žena iz taksija koju je oteo Uroš Blažić: "Imao je dve bombe, pretio…

Blic 30.05.2023
Žena koja je bila u taksiju koji je oteo ubica Uroš Blažić nakon masakra u Mladenovcu saslušana je danas pred Višim javnim tužilaštvom u Smederevu, gde je ispričala da je izmislila trudnoću nakon što je ubica oteo vozilo, jer se plašila da će… »
Ekskluzivno - šok obrt! Ovo je "trudnica" koju je oteo ubica iz Mladenovca: Otkrila kako je prevarila monstruma i izbegla smrt

Ekskluzivno - šok obrt! Ovo je "trudnica" koju je oteo ubica iz Mladenovca: Otkrila kako je prevarila monstruma i izbegla smrt

Kurir 30.05.2023
Devojka J. A. (19) saslušana je danas u Višem javnom tužilaštvu u Smederevu gde je detaljno iznela sve detalje o kobnoj noći kada je U. B. iz Dubone nakon masakra, u kom je ubio osmoro ljudi a ranio 14, ušao u taksi u kom je bila na rampi Mali… »
Izmislila trudnoću da je ne bi ubio! Saslušana žena koju je oteo ubica iz Mladenovca - "Imao 2 bombe i hteo da ih baci"

Izmislila trudnoću da je ne bi ubio! Saslušana žena koju je oteo ubica iz Mladenovca - "Imao 2 bombe i hteo da ih baci"

Mondo 30.05.2023
Saslušana žena iz taksija koju je oteo U. B. iz Mladenovca. Saslušana žena iz taksija koju je oteo U. B. iz Mladenovca. Žena koja je bila u taksiju koji je oteo ubica U. B. nakon masakra u Mladenovcu saslušana je danas pred Višim javnim… »
Počelo saslušanje trudnice: Kobne večeri bila u taksiju sa ubicom iz Mladenovca, otkriva kako se ponašao nakon što je ubio…

Počelo saslušanje trudnice: Kobne večeri bila u taksiju sa ubicom iz Mladenovca, otkriva kako se ponašao nakon što je ubio…

Kurir 30.05.2023
U Višem tužilaštvu u Smederevu počelo je saslušanje trudnice koja se 5.maja, kobne večeri nalazila u taksi vozilu kod naplatne rampe Mali Požarevac kada je pomahnitali U.B. nakon masakra upao u taksi i oteo ga. Pomenuta trudnica saslušava se u… »
Trudnica koju je oteo masovni ubica na saslušanju: Otkriva kako se Blažić ponašao nakon što je ubio osmoro ljudi: Evo šta…

Trudnica koju je oteo masovni ubica na saslušanju: Otkriva kako se Blažić ponašao nakon što je ubio osmoro ljudi: Evo šta…

Blic 30.05.2023
Saslušanje trudnice koja je bila u taksi vozilu koje je u noći masakra u selima kod Mladenovca oteo Uroš Blažić počelo je u 10 sati u Višem javnom tužilaštvu u Smederevu, saznaje "Blic". Prema informacijama koje posedujemo ona će u Tužilaštvu… »
Izgubio sam jednog sina i ne bih preživeo da mi je ubica oduzeo i drugog: Otac mladića ranjenog u Malom Orašju progovorio za…

Izgubio sam jednog sina i ne bih preživeo da mi je ubica oduzeo i drugog: Otac mladića ranjenog u Malom Orašju progovorio za…

Kurir 30.05.2023
Otac mladića J. R. (21), koji je preživeo krvavi pir u Malom Orašju, kaže da je njegovo dete ranjeno sa četiri metka, kao i da je već 25 dana u bolnici. Želim da se niko ovako više ne oseća, moj sin je bio hrabar i Bogu sam zahvalan što je… »
Trudnica koju je oteo Uroš nakon masakra kod Mladenovca danas u tužilaštvu

Trudnica koju je oteo Uroš nakon masakra kod Mladenovca danas u tužilaštvu

Blic 30.05.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu za danas je zakazano saslušanje trudnice koja je bila u taksi vozilu koje je oteo Uroš B. (21) nakon masakra kod Mladenovca. Za sutra je zakazano saslušanje i taksiste za koga su kolege rekle da je bio pribran i… »
Trudnica koju je oteo Uroš nakon masakra kod Mladenovca danas u tužilaštvu

Trudnica koju je oteo Uroš nakon masakra kod Mladenovca danas u tužilaštvu

iKragujevac 30.05.2023
U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu za danas je zakazano saslušanje trudnice koja je bila u taksi vozilu koje je oteo Uroš B. (21) nakon masakra kod Mladenovca. Za sutra je zakazano saslušanje i taksiste za koga su kolege rekle da je bio pribran i… »
Trudnica koju je oteo Uroš nakon masakra kod Mladenovca danas u tužilaštvu: Još 16 svedoka o zločinu

Trudnica koju je oteo Uroš nakon masakra kod Mladenovca danas u tužilaštvu: Još 16 svedoka o zločinu

Telegraf 30.05.2023
Osumnjičeni za masakr kakav Srbija ne pamti 4. maja iza automatske puške i pištolja u selima Dubona i Malo Orašje usmrtio je 8 osoba, a ranio 14. U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu za danas je zakazano saslušanje trudnice koja je bila u taksi… »

Vesti dana »