Povezane vesti

„Bio sam fini narkoman, nekad je bilo zanimljivo drogirati se, a sad je izlizano“: Šokantna ispovest Darka Lazića o…

„Bio sam fini narkoman, nekad je bilo zanimljivo drogirati se, a sad je izlizano“: Šokantna ispovest Darka Lazića o…

Nova 30.05.2023
Pevač je poznat po porocima, a sada tvrdi da ih se odrekao. Naime, kako pevač tvrdi da je na to uticala njegova supruga Katarina, te da je zbog nje prestao da juri žene i uzima psihoaktivne supstance. Darko Lazić, međutim, ne krije da s vremena na… »
Problem je bio što nisam imao meru: Darko Lazić priznao da je uzimao narkotike - "Ni ne ku*vam se više, ponekad popijem"

Problem je bio što nisam imao meru: Darko Lazić priznao da je uzimao narkotike - "Ni ne ku*vam se više, ponekad popijem"

Mondo 30.05.2023
Pevač Darko Lazić otkrio da je "sve probao" i da više ne konzumira narkotike. Pevač Darko Lazić otkrio da je "sve probao" i da više ne konzumira narkotike Pevač Darko Lazić kaže da se odrekao skoro svih poroka otkako se oženio Katarinom… »
Darko Lazić se odrekao raskalašnog života: Bio sam fini narkoman, ali sad se ne drogiram!

Darko Lazić se odrekao raskalašnog života: Bio sam fini narkoman, ali sad se ne drogiram!

Kurir 30.05.2023
Pevač Darko Lazić kaže da se odrekao skoro svih poroka otkako se oženio Katarinom Stojanović, pa sad tvrdi da je prestao da juri žene i uzima psihoaktivne supstance! Folker je rekao da samo ponekad popije kad se okupi s prijateljima, kao i da više… »

Vesti dana »