Povezane vesti

Ana Nikolić oštro odbrusila Kaji Ostojić zbog pesme koju je kupila: „Hvala joj što me spasla od antihita“

Ana Nikolić oštro odbrusila Kaji Ostojić zbog pesme koju je kupila: „Hvala joj što me spasla od antihita“

Nova 30.05.2023
Novi haos na estradi. Ana Nikolić tvrdi kako je kupila pesmu „Direktore“ koju je snimila a pre mesec dana objavila njena koleginica Katarina Kaja Ostojić. Autor numere je Slobodan Veljković Cobi, a kako se navodi, pesma je prvo ponuđena Nataši… »
Kupljeno, plaćeno, a druga peva: Ana Nikolić ponovo u centru skandala zbog pesme - "Spasila me katastrofe"

Kupljeno, plaćeno, a druga peva: Ana Nikolić ponovo u centru skandala zbog pesme - "Spasila me katastrofe"

Mondo 30.05.2023
Pevačica Ana Nikolić otkrila da je platila Cobijevu pesmu koju sada peva Kaja Ostojić. Pevačica Ana Nikolić otkrila da je platila Cobijevu pesmu koju sada peva Kaja Ostojić Pevačica Ana Nikolić obeležila je prošlu godinu skandalom s pesmom… »
"Cobiju sam platila pesmu, a ona završila kod Kaje": Ana Nikolić ostala bez numere, otkrila šta se desilo, pa potkačila…

"Cobiju sam platila pesmu, a ona završila kod Kaje": Ana Nikolić ostala bez numere, otkrila šta se desilo, pa potkačila…

Blic 30.05.2023
Pevačica Ana Nikolić izjavila je da je pesmu "Direktore", koju je nedavno objavila Kaja Ostojić, ona prva platila Slobodanu Veljkoviću Cobiju. Naime, za ovu numeru u igri je bila i Nataša Bekvalac, koja je 2019. otpevala demo, ali nije snimila. Nakon… »
Oglasila se Ana Nikolić povodom afere "direktor": Cobiju sam platila pesmu, a Kaji hvala što me je spasla od antihrista

Oglasila se Ana Nikolić povodom afere "direktor": Cobiju sam platila pesmu, a Kaji hvala što me je spasla od antihrista

Kurir 30.05.2023
Ana Nikolić kaže da je pesmu "Direktore", koju je nedavno objavila njena koleginica Katarina Ostojić Kaja, platila Slobodanu Veljković Cobiju u celosti i da ne zna kako je ona završila kod njena koleginice. Kurir je pisao da je u igri za ovu pesmu… »

Vesti dana »