Povezane vesti

Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

BBC News 30.05.2023
Maksim je spasao Ivanov život u Bahmutu, potom je ostao da bi predvodio mlađe vojnike. Nedelju dana kasnije, bio je mrtav. Maksim se borio 200 sati bez prekida kad ga je ubio ruski snajperista u ukrajinskom gradu Bahmutu. „Osam dana nije jeo niti… »
Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Danas 30.05.2023
Maksim se borio 200 sati bez prekida kad ga je ubio ruski snajperista u ukrajinskom gradu Bahmutu. „Osam dana nije jeo niti spavao“, kaže njegova majka Lilija. „Nije smeo da zatvori oči ni na pet minuta zato što bi snajperista mogao da zapuca.“… »
Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Danas 30.05.2023
Maksim se borio 200 sati bez prekida kad ga je ubio ruski snajperista u ukrajinskom gradu Bahmutu. „Osam dana nije jeo niti spavao“, kaže njegova majka Lilija. „Nije smeo da zatvori oči ni na pet minuta zato što bi snajperista mogao da zapuca.“… »
Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Južne vesti 30.05.2023
Ivanova porodica Braća Maksim (levo) i Ivan (desno) prijavila su se u ukrajinsku vojsku kada je Rusija pokrenula invaziju u februaru 2022. godine Maksim se borio 200 sati bez prekida kad ga je ubio ruski snajperista u ukrajinskom gradu Bahmutu. „Osam… »
Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Rusija i Ukrajina: „Brat mi je spasao život, ali je izgubio vlastiti“

Radio 021 30.05.2023
Maksim je spasao Ivanov život u Bahmutu, potom je ostao da bi predvodio mlađe vojnike. Nedelju dana kasnije, bio je mrtav. Ivanova porodica Braća Maksim (levo) i Ivan (desno) prijavila su se u ukrajinsku vojsku kada je Rusija pokrenula invaziju u… »

Vesti dana »