Povezane vesti

Predsednik Vučić otkazao put u Bratislavu: Ostajem sa svojim narodom i vojskom

Predsednik Vučić otkazao put u Bratislavu: Ostajem sa svojim narodom i vojskom

Politika 30.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je otkazao dvodnevnu posetu Bratislavi kako bi bio sa svojim narodom i najavio da će danas obići vojnike koji su raspoređeni na najvažnijim mestima. - Otkazao sam svoj put u Bratislavu i… »
VUČIĆ OTKAZAO PUT U BRATISLAVU: Važnije mi da budem s narodom

VUČIĆ OTKAZAO PUT U BRATISLAVU: Važnije mi da budem s narodom

Dnevnik 30.05.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je otkazao dvodnevnu posetu Bratislavi kako bi bio sa svojim narodom i najavio da će danas obići vojnike koji su raspoređeni na najvažnijim mestima. "Otkazao sam svoj put u Bratislavu… »
Vučić otkazao put u Bratislavu - ostajem uz svoj narod (VIDEO)

Vučić otkazao put u Bratislavu - ostajem uz svoj narod (VIDEO)

Glas Zapadne Srbije 30.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da otkazuje put u Bratislavu. On je u video poruci, koju je objavio na Instagramu, rekao da ostaje sa svojim narodom. „Otkazujem put u Bratislavu, ostajem sa svojim narodom i našim vojnicima… »
Predsednik Vučić otkazao put u Bratislavu: Važnije mi je da budem s narodom

Predsednik Vučić otkazao put u Bratislavu: Važnije mi je da budem s narodom

RTV 30.05.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je otkazao dvodnevnu posetu Bratislavi kako bi bio sa svojim narodom i najavio da će danas obići vojnike koji su raspoređeni na najvažnijim mestima. "Otkazao sam svoj put u… »
Vučić otkazao učešće na konferenciji GLOBSEC u Bratislavi

Vučić otkazao učešće na konferenciji GLOBSEC u Bratislavi

Novi magazin 30.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je otkazao dvodnevnu posetu Bratislavi kako bi bio "sa svojim narodom", kao i da će "obići pripadnike vojske koji su raspoređeni na najvažnijim mestima". Vučić je na Instagramu objavio da je… »
Vučić otkazao put u Bratislavu: Uveren sam da ćemo uspeti da se izborimo za slobodu našeg naroda

Vučić otkazao put u Bratislavu: Uveren sam da ćemo uspeti da se izborimo za slobodu našeg naroda

Euronews 30.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da otkazuje svoj dvodnevni boravak u Bratislavi zato što mu je, kako je naveo, važnije da bude sa svojim narodom. "I danas ću da obilazim naše vojnike, junake, njih više hiljada koji su raspoređeni na… »
Vučić se obratio video porukom povodom novih tenzija na Kosovu (VIDEO)

Vučić se obratio video porukom povodom novih tenzija na Kosovu (VIDEO)

Danas 30.05.2023
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, povodom novih tenzija na Kosovu obratio se video porukom u kojoj je saopštio da je otkazao put u Bratislavu i da će nastaviti da obilazi vojsku, čija je borbena gotovost podignuta od početka nemira 26. maja… »
Vučić: Otkazao sam put u Bratislavu, važnije mi je da budem s narodom

Vučić: Otkazao sam put u Bratislavu, važnije mi je da budem s narodom

RTS 30.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je otkazao dvodnevnu posetu Bratislavi kako bi bio sa svojim narodom, kao i da će obići pripadnike vojske koji su raspoređeni na najvažnijim mestima. Predsednik Vučić je na Instagram nalogu… »
Predsednik Vučić otkazao put u Bratislavu: Ostajem sa svojim narodom i našim vojnicima (video)

Predsednik Vučić otkazao put u Bratislavu: Ostajem sa svojim narodom i našim vojnicima (video)

Kurir 30.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da otkazuje put u Bratislavu gde je trebalo da učestvuje na Forumu za spoljnu politiku, bezbednost, evropske poslove i privredu koji okuplja lidere iz različitih zemalja. On je u video poruci, koju… »
Vučić otkazao put u Bratislavu: "Ostajem sa svojim narodom i našim vojnicima"

Vučić otkazao put u Bratislavu: "Ostajem sa svojim narodom i našim vojnicima"

Telegraf 30.05.2023
On je naveo da je otkazao svoj put u Bratislavu i dvodnevni boravak u glavnom gradu Slovačke, jer mu je važnije da budem sa svojim narodom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da otkazuje put u Bratislavu. On je u video poruci, koju… »
Vučić otkazao put u Bratislavu: I danas ću da obilazim naše vojnike

Vučić otkazao put u Bratislavu: I danas ću da obilazim naše vojnike

Blic 30.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da otkazuje put u Bratislavu. On je u video poruci, koju je objavio na Instagramu, rekao da ostaje sa svojim narodom. - Poštovani građani, jučerašnji dan je bio izuzetno težak za celokupan… »
Vučić otkazao put u Bratislavu Ostajem sa svojim narodom i našim vojnicima (video)

Vučić otkazao put u Bratislavu Ostajem sa svojim narodom i našim vojnicima (video)

Alo 30.05.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, u svojoj objavi na Instagramu je saopštio da otkazuje put u Bratislavu. - Otkazujem put u Bratislavu, ostajem sa svojim narodom i našim vojnicima. Srbija će pobediti!, rekao je u video poruci Vučić. A post shared… »

Vesti dana »