Povezane vesti

Ronilac pobegao iz čeljusti morskog krokodila: Predator ga ščepao za glavu, ali očajničkim potezom uspeo da izbegne jezivu…

Ronilac pobegao iz čeljusti morskog krokodila: Predator ga ščepao za glavu, ali očajničkim potezom uspeo da izbegne jezivu…

Kurir 30.05.2023
Ronilac iz Australije uspeo je da preživi napad krokodila koji ga je ščepao za glavu na Kvinslendu. Markus Mekgovan, strastveni surfer i ronilac, ronio je sa suprugom i grupom prijatelja u blizini udaljenog ostrva na severnom delu Australije kad je… »
„Uspeo sam da otvorim njegove čeljusti i izvučem glavu“: Odmarao se u Australiji, a onda ga je krokodil uhvatio za glavu

„Uspeo sam da otvorim njegove čeljusti i izvučem glavu“: Odmarao se u Australiji, a onda ga je krokodil uhvatio za glavu

Nova 30.05.2023
Jedan Australijanac je uspeo da se izbavi iz čeljusti krokodila koji ga je napao dok je ronio u ekskluzivnom odmaralištu u Kvinslendu, u Australiji. Markus Mekgoen (51) je opisao kako je uspeo da se spase‚ pretrpevši samo poderotine na koži pošto… »
"Uspeo sam da rukama dovoljno otvorim njegovu vilicu da izvučem glavu": Muškarac se izbavio iz čeljusti krokodila

"Uspeo sam da rukama dovoljno otvorim njegovu vilicu da izvučem glavu": Muškarac se izbavio iz čeljusti krokodila

Blic 30.05.2023
Jedan Australijanac je uspeo da se izbavi iz čeljusti krokodila koji ga je napao dok je ronio u ekskluzivnom odmaralištu u Kvinslendu, u Australiji. Markus Mekgoen (51) je opisao kako je uspeo da se spase pretrpevši samo poderotine na koži pošto je… »

Vesti dana »