Povezane vesti

Olga Danilović: Osećam se bolje, to mi daje samopouzdanje

Olga Danilović: Osećam se bolje, to mi daje samopouzdanje

Politika 30.05.2023
Srpska teniserka Olga Danilović izjavila je danas da je srećna i zadovoljna što je uspela da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa. „Srećna sam i zadovoljna što sam prošla prvo kolo. Jeste isti rezultat kao prošle godine, ali se drugačije… »
Spektakularni preokret Monfisa i najluđa pobeda od početka Rolan Garosa zatvorili treći dan

Spektakularni preokret Monfisa i najluđa pobeda od početka Rolan Garosa zatvorili treći dan

Nova 30.05.2023
I treći dan je arhiviran. Treći dan Rolan Garosa doneo nam je nekoliko veoma bizarnih rezultata. Miomir Kecmanović je okončao takmičenje porazom od Andree Vavasorija iz Italije iako je imao čak pet prilika za pobedu. No, te propuštene meč lopte su… »
Monfisov spektakl u ponoć za kraj trećeg dana

Monfisov spektakl u ponoć za kraj trećeg dana

Sport klub 30.05.2023
Trećeg dana drugog gren slema sezone Rolan Garosa u singlu na teren izlazi još dvoje srpskih predstavnika Olga Danilović i Miomir Kecmanović. Prethodni dan nije bio naročito uspešan za srpske tenisere. Ispali su Filip Krajinović, Hamad Međedović… »
Briljantna Olga u drugom kolu!

Briljantna Olga u drugom kolu!

Sportske.net 30.05.2023
Za mnoge je veliko iznenađenje bio plasman Olge Danilović u glavni žreb Rolan Garosa, ali je svoj put ka visinama nastavila da krči ova mlada teniserka. Olga je uspela danas u prvom kolu da savlada Katerinu Bajndl iz Ukrajine sa 6:3 i 6:2 posle samo… »
Medvedev posle šoka na RG slavi kraj sezone na šljaci

Medvedev posle šoka na RG slavi kraj sezone na šljaci

Sportske.net 30.05.2023
Samo nekoliko dana po osvajanju mastersa u RImu, Danil Medvedev ispao je u prvom kolu Rolan Garosa. Pobedio ga je kvalifikant Tijago Sejbot Vild u pet setova i četiri sata tenisa. ,,Težak i dobar meč, mislim da nisam igrao toliko loše. Ako bude ovako… »
Rolan Garos: Kecmanović pozdravio igru Vavasorija

Rolan Garos: Kecmanović pozdravio igru Vavasorija

Novi magazin 30.05.2023
Srpski teniser Miomir Kecmanović, kojeg je Italijan Andrea Vavasori eliminisao u prvom kolu Rolan Garosa, pohvalio je igru protivnika, a naročito njegovo umeće da pogađa liniju. „Šta da radim... Imao sam šansu, da sam iskoristio bilo bi… »
RG - Švjontek lako do drugog kola

RG - Švjontek lako do drugog kola

Sportske.net 30.05.2023
Prva teniserka sveta, Poljakinja Iga Švjontek plasirala se danas u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je danas pobedila špansku igračicu Kristinu Bukšku sa 6:4, 6:0. Švjontek je do pobede protiv 70. na WTA listi stigla posle sat i 15 minuta igre… »
Ribakina sigurna, Krejčikova poražena na startu Rolan Garosa

Ribakina sigurna, Krejčikova poražena na startu Rolan Garosa

Sportski žurnal 30.05.2023
Plasman u narednu rundu danas su izborile i Italijanka Jasmin Paolini, savladavši Rumunku Soranu Kristeu sa 2:1, i Sara Soribes Tormo nakon pobede od 2:0 nad Francuskinjom Klarom Burel. Četvrta teniserka sveta Elena Ribakina iz Kazahstana plasirala se… »
Poraz od kojeg se ide u banju na mesec dana

Poraz od kojeg se ide u banju na mesec dana

Sport klub 30.05.2023
Delovalo je da će to biti uspešno i relativno brzo rano prepodne za srpski tenis – Olga brzo završila posao, Miomir imao 2-0 i brejk – ali smo umesto toga dobili poraz od kojeg se ide u banju na mesec dana. Ili u sanatorijum, dok se živci potpuno… »
Švjontek lako do drugog kola

Švjontek lako do drugog kola

Sport klub 30.05.2023
Prva teniserka sveta za 75 minuta je završila posao u prvom kolu Rolan Garosa. Iga Švjontek je za sat i 15 minuta, uz samo četiri izgubljena gema izborila mesto u drugom kolu. Bolja je Poljakinja bila od Špankinje Kristine Bukse u dva seta – 6:4… »
"Novak Đoković je heroj nacije!" Miomir Kecmanović je ovako odgovorio anglosaksonskim novinarima na pitanje o Noletu i…

"Novak Đoković je heroj nacije!" Miomir Kecmanović je ovako odgovorio anglosaksonskim novinarima na pitanje o Noletu i…

Večernje novosti 30.05.2023
​Novak je svakako heroj nacije u Srbiji. Ne mislim da je to što je napisao nešto senzacionalno. Nasilje je nepotrebno bilo gde u ovom vremenu, posebno kad se dešava u vašoj zemlji. Kao veliko ime, imao je pravo da reaguje. Normalno je napisati tako… »
Kecmanović posle bolnog poraza: Liniju više ne moraju da čiste!

Kecmanović posle bolnog poraza: Liniju više ne moraju da čiste!

Večernje novosti 30.05.2023
Ujutro je počeo meč, a na konferenciju za štampu je stigao tek kasno popodne: Miomir Kecmanović (31. nosilac) izgubio je istorijski meč protiv Italijana Andree Vavasorija (148. na ATP) posle pet sati igre, pet meč lopti, u pet setova 7:5, 6:2, 6:7… »
Olga Danilović u drugom kolu Rolan Garosa

Olga Danilović u drugom kolu Rolan Garosa

Politika 30.05.2023
PARIZ – Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je danas u prvom kolu savladala Ukrajinku Katerinu Baindl 6:3, 6:2. Meč je trajao jedan sat i 36 minuta. Danilovićeva je 105. teniserka sveta, dok je Baindl 83. na… »
Olga Danilović: Srećna sam što imam konstantnost

Olga Danilović: Srećna sam što imam konstantnost

Sportski žurnal 30.05.2023
Ona je danas u prvom kolu pobedila Ukrajinku Katarinu Baindl sa 6:3, 6:2. Srpska teniserka Olga Danilović izjavila je danas da je srećna i zadovoljna što je uspela da se plasira u drugo kolo Rolan Garosa. - Srećna sam i zadovoljna sto sam prošla prvo… »
Šta (ne) kaže novo saopštenje organizatora RG?

Šta (ne) kaže novo saopštenje organizatora RG?

Sport klub 30.05.2023
Poruka Novaka Đokovića nakon meča protiv Aleksandra Kovačevića „Kosovo je srce Srbije“ izazvala je veliki broj reakcija, a oglasio se i sam Rolan Garos. Novak je po završetku meča i pobede na kameri napisao poruku narodu sa Kosova i Metohije… »
Danilović u drugom kolu Rolan Garosa, Kecmanović od 2:0 do poraza

Danilović u drugom kolu Rolan Garosa, Kecmanović od 2:0 do poraza

Radio 021 30.05.2023
Olga Danilović plasirala se danas u drugo kolo Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je u Parizu pobedila ukrajinsku igračicu Katerinu Bajndl sa 6:3, 6:2. Danilović, 105. na svetu, pobedila je 22 pozicije bolje plasiranu teniserku, za sat i 35 minuta… »
Olga Danilović posle pobede: Zadovoljna sam, držim konstantnost

Olga Danilović posle pobede: Zadovoljna sam, držim konstantnost

Euronews 30.05.2023
Srpska teniserka, Olga Danilović, plasriala se danas u drugo kolo Rolan Garosa pošto je slavila protiv Katerine Baindl sa 6:3, 6:2. Potom je govorila i na konferenciji, na kojoj je prvo prokomentarisala svoj trenutni niz od devet pobeda. "Srećna sam i… »
Olga ima novog dečka! Srpkinja uz osmeh potvrdila vezu sa fudbalerom: "Sad je jasno zašto je bio u Madridu"

Olga ima novog dečka! Srpkinja uz osmeh potvrdila vezu sa fudbalerom: "Sad je jasno zašto je bio u Madridu"

Mondo 30.05.2023
Olga Danilović potvrdila je da je u vezi sa Janom Oblakom. Olga Danilović potvrdila je da je u vezi sa Janom Oblakom. Olga Danilović (22) i Jan Oblak (30) su u vezi. Potvrdila je to srpska teniserka u razgovoru sa domaćim medijima na Rolan Garosu… »
Olga Danilović u drugom kolu Rolan Garosa, ponovila svoj najbolji rezultat na grend slem turnirima

Olga Danilović u drugom kolu Rolan Garosa, ponovila svoj najbolji rezultat na grend slem turnirima

Danas 30.05.2023
Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa pošto je na startu turnira savladala Ukrajinku Katerinu Baindl u dva seta 6:3, 6:2. Danilovićeva, koja se u glavni žreb Rolan Garosa probila kroz kvalifikacije i koja trenutno… »
Olgu bodrio dečko – jedan od najboljih golmana sveta!

Olgu bodrio dečko – jedan od najboljih golmana sveta!

Sport klub 30.05.2023
Srpska teniserka Olga Danilović odigrala je još jedan odličan meč u Parizu i pobedom protiv Katerine Kozlove plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa. Sa tribina je Olga imala podršku golmana Atletiko Madrida Jana Oblaka, kao i Stefana Savića i… »
Olga Danilović pobedila Ukrajinku za drugo kolo Rolan Garosa

Olga Danilović pobedila Ukrajinku za drugo kolo Rolan Garosa

Sportski žurnal 30.05.2023
Srpska teniserka igraće u drugom kolu Rolan Garosa sa pobednicom meča između Rumunke Sorane Kirstee i Italijanke Jasmine Paolini. Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je u prvom kolu savladala Ukrajinku… »
Olga je prvo njemu skočila u zagrljaj: Srpkinja pobedila, pa sa poznatim golmanom proslavila! (foto)

Olga je prvo njemu skočila u zagrljaj: Srpkinja pobedila, pa sa poznatim golmanom proslavila! (foto)

Mondo 30.05.2023
Olga Danilović proslavila je pobedu sa Janom Oblakom. /Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa/. Olga Danilović proslavila je pobedu sa Janom Oblakom. /Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa/ Olga Danilović pobedila je u prvom kolu Rolan Garosa, a onda je… »
Olga Danilović u drugom kolu Rolan Garosa

Olga Danilović u drugom kolu Rolan Garosa

Novi magazin 30.05.2023
Najbolja srpska teniserka Olga Danilović, koja je na 105. mestu WTA liste, plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa pobedivši Ukrajinku Katerinu Baindl (83. na WTA listi ) sa 2:0, po setovima 6:3; 6:2. Njihov duel trajao je sat i 35 minuta. Olga… »
Kakav uspeh Olge Danilović, Srpkinja u drugom kolu Rolan Garosa: Ukrajinka nije imala šanse...

Kakav uspeh Olge Danilović, Srpkinja u drugom kolu Rolan Garosa: Ukrajinka nije imala šanse...

Euronews 30.05.2023
Samim plasmanom u glavni žreb Rolan Garosa, Olga Danilović napravila je veliki uspeh u karijeri, a danas je otišla i korak dalje, pošto se plasirala u drugu rundu takmičenja. Na startu turnira odigrala je još jedan odličan meč, u kojem je posle… »
Olga razbila Ukrajinku za drugo kolo

Olga razbila Ukrajinku za drugo kolo

Sport klub 30.05.2023
Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa pošto je na startu turnira savladala Ukrajinku Katerinu Baindl u dva seta 6:3, 6:2. Sjajan meč odigrala je Danilovićeva. Sa takvom lakoćom savladala je 22 mesta bolje plasiranu… »
Bravo, Olga! Danilovićeva u drugom kolu Rolan Garosa

Bravo, Olga! Danilovićeva u drugom kolu Rolan Garosa

Večernje novosti 30.05.2023
Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je danas u prvom kolu savladala Ukrajinku Katerinu Baindl 6:3, 6:2. Foto: Goran Čvorović Meč je trajao jedan sat i 36 minuta. Danilovićeva je 105. teniserka sveta, dok je… »

Vesti dana »