Povezane vesti

Udarala sam je u glavu, 15 dana je primala injekcije! Goca Božinovska tukla ženu na ulici - Lila krv, evo šta se desilo!

Udarala sam je u glavu, 15 dana je primala injekcije! Goca Božinovska tukla ženu na ulici - Lila krv, evo šta se desilo!

Mondo 30.05.2023
Goca Božinovska priznala je da je jednom prilikom pretukla ženu nasred ulice i to zbog sina Mirka. Goca Božinovska priznala je da je jednom prilikom pretukla ženu nasred ulice i to zbog sina Mirka. Pevačica Goca Božinovska otkrila je kakav problem… »
"Tukla sam je kao muškarac": Goca Božinovska prebila ženu zbog sina Mirka: "Bio je mali, ona mu je udarila šamar"

"Tukla sam je kao muškarac": Goca Božinovska prebila ženu zbog sina Mirka: "Bio je mali, ona mu je udarila šamar"

Blic 30.05.2023
Pevačica Goca Božinovska jednom prilikom ispričala je kako je svojevremeno fizički nasrnula na jednu ženu zbog svog sina Mirka Šijana. Naime, kako je ispričala, ta žena je udarila šamar njenom nasledniku, zbog čega je nasilno reagovala… »
"Tukla sam je kao muškarac, bile smo krvave" Goca Božinovska oborila ženu nasred ulice, a evo šta je razlog

"Tukla sam je kao muškarac, bile smo krvave" Goca Božinovska oborila ženu nasred ulice, a evo šta je razlog

Alo 30.05.2023
Goca Božinovska oduvek je isticala važnost porodice koja joj je na prvom mestu i za koju je sprema na sve, pa čak i na fizički obračun kako bi ih zaštitila, te ne iznenađuje činjenica što se u takvoj situaciji našla svojevremeno. Naime… »

Vesti dana »