Povezane vesti

"Pljuvali su me po kosi, gađali hranom" Pevačica progovorila o strašnom vršnjačkom nasilju, morala da napusti školu

"Pljuvali su me po kosi, gađali hranom" Pevačica progovorila o strašnom vršnjačkom nasilju, morala da napusti školu

Kurir 31.05.2023
Ema Radujko na estradnoj je sceni od 17. godine, a zbog toga je morala da napusti srednju medicinsku školu koju je pohađala jer je svakodnevno doživljavala vršnječko nasilje. @19user096 #fyppp #viral #fypシ #emaradujko ♬ original sound -… »
"Pljuvali su mi u kosu i gađali me hranom" - Ema Radujko o strašnom vršnjačkom nasilju: "Obratite se nekome, rešivo je"

"Pljuvali su mi u kosu i gađali me hranom" - Ema Radujko o strašnom vršnjačkom nasilju: "Obratite se nekome, rešivo je"

Mondo 31.05.2023
Mlada pevačica Ema Radujko progovorila je o strašnom vršnjačkom nasilju koje je trpela tokom srednje škole. Mlada pevačica Ema Radujko progovorila je o strašnom vršnjačkom nasilju koje je trpela tokom srednje škole. Ema Radujko sa 17 godina… »
Osamnaestogodišnja pevačica se ispisala iz škole zbog vršnjačkog nasilja, pa progovorila o lošim komentarima: "Ja sam im…

Osamnaestogodišnja pevačica se ispisala iz škole zbog vršnjačkog nasilja, pa progovorila o lošim komentarima: "Ja sam im…

Blic 30.05.2023
Pevačica Ema Radujko na estradnoj je sceni od 17. godine, zbog čega je izazvala veliku pažnju javnosti. Međutim, zbog toga je morala da napusti srednju školu koju je pohađala, a sada je progovorila o svim detaljima. Iako se dosta spekulisalo o… »

Vesti dana »