Povezane vesti

Anđeli Đuričić stigla poruka iz Zadruge: Odmah podelila snimak: "Sve je krenulo naopako"

Anđeli Đuričić stigla poruka iz Zadruge: Odmah podelila snimak: "Sve je krenulo naopako"

Blic 31.05.2023
Nakon skandaloznog ponašanja u rijalitiju, Anđela Đuričić i njen dečko Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz "Zadruge". Zvezdan i Anđela su naime, izbačeni iz " Zadruge" zbog nasilničkog ponašanja, a kako produkciji Pink duguju 100.000 evra… »
"Sve je krenulo naopako" Anđela Đuričić se slomila kad je videla poruku iz Zadruge, niko ovo nije očekivao

"Sve je krenulo naopako" Anđela Đuričić se slomila kad je videla poruku iz Zadruge, niko ovo nije očekivao

Kurir 31.05.2023
Anđela Đuričić i njen dečko Zvezdan Slavnić diskvalifikovani su iz "Zadruge" zbog nasilničkog ponašanja, a kako produkciji duguju 100.000 evra, iz rijalitija su izašli bez dinara, te sada borave kod njegovog oca u stanu. Čini se da Anđela prati… »
Ljubomorni su na mene! Moka o Anđelinim roditeljima - Otkrio šta se dešava s porodičnom kućom koja je na prodaju!

Ljubomorni su na mene! Moka o Anđelinim roditeljima - Otkrio šta se dešava s porodičnom kućom koja je na prodaju!

Mondo 31.05.2023
Zoran Moka Slavnić progovorio je o roditeljima Anđele Đuričić i otkrio šta se dešava s njenom porodičnom kućom koja se prodaje. Zoran Moka Slavnić progovorio je o roditeljima Anđele Đuričić i otkrio šta se dešava s njenom porodičnom… »
"Anđelini roditelji su ljubomorni na mene" Moka šokirao gledaoce novom tvrdnjom, pa priznao da se čuo sa njom!

"Anđelini roditelji su ljubomorni na mene" Moka šokirao gledaoce novom tvrdnjom, pa priznao da se čuo sa njom!

Alo 31.05.2023
Moka otkrio da li se čuo sa Anđelinim roditeljima. Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić, najskandalozniji učesnici šeste sezone rijalitija "Zadruga" koji su izbačeni zbog nasilnog ponašanja, mesecima su strepili od reakcije njenih roditelja na… »
"Uopšte im ne smeta zvezdan": Moka Slavnić progovorio o anđelinim roditeljima: "Oni su ljubomorni na mene"

"Uopšte im ne smeta zvezdan": Moka Slavnić progovorio o anđelinim roditeljima: "Oni su ljubomorni na mene"

Blic 31.05.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić, najskandalozniji učesnici šeste sezone rijalitija "Zadruga" koji su izbačeni zbog nasilnog ponašanja, mesecima su strepili od reakcije njenih roditelja na njihovu vezu, a sada je Zvezdanov otac, Moka Slavnić… »
Biće to rat prijatelja: Moka Slavnić progovorio o anđelinim roditeljima: Oni su ljubomorni na mene

Biće to rat prijatelja: Moka Slavnić progovorio o anđelinim roditeljima: Oni su ljubomorni na mene

Kurir 31.05.2023
Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić, najskandalozniji učesnici šeste sezone rijalitija "Zadruga" koji su izbačeni zbog nasilnog ponašanja, mesecima su strepili od reakcije njenih roditelja na njihovu vezu, a sada je Zvezdanov otac, Moka Slavnić… »

Vesti dana »