Povezane vesti

Psi izujedali dečaka (14) i ženu u selu kod Niša: Prebačeni u Klinički centar u Nišu

Psi izujedali dečaka (14) i ženu u selu kod Niša: Prebačeni u Klinički centar u Nišu

Telegraf 31.05.2023
Za sada nije poznato da li su psi koji su napali ženu i dete vlasnički ili napušteni. Nišlijku (52) i dečaka (14) sinoć oko 22 časa napali su i izujedali psi u selu Kamenica kraj Niša. U Hitnoj pomoći su rekli da je žena zadobila povrede ruku i… »
"Skočili su na mene i oborili me": Ispovest žene koju je izujedao čopor pasa u selu kod Niša: Prvo su napali dečaka (14)…

"Skočili su na mene i oborili me": Ispovest žene koju je izujedao čopor pasa u selu kod Niša: Prvo su napali dečaka (14)…

Blic 31.05.2023
Zorica P. iz sela Kamenica kraj Niša nikada neće zaboraviti sinoćni povratak od komšinice koja živi na svega pedesetak metara od njene kuće, pošto je na ulici napao, oborio i izujedao čopor pasa. Napad se dogodio u samom centru sela, u blizini… »
Zoricu napali razjareni psi u selu kod Niša: Bilo je strašno, oborili su me na zemlju i ujedali, 2 meseca nas terorišu! Foto

Zoricu napali razjareni psi u selu kod Niša: Bilo je strašno, oborili su me na zemlju i ujedali, 2 meseca nas terorišu! Foto

Kurir 31.05.2023
U selu Kamenica kod Niša, čopor pasa teroriše stanovništvo, a sinoć oko 22,00 sata je prvo su napali dečaka (14) kome je bilo potrebno ušivanje rana, a onda i radnicu u tekstilnoj industriji Zorica P. iz ovog mesta. Ona, ali i ostali meštani tvrde… »
Skočili su na mene i oborili me. Napadali su i ranije: Zoricu i dečaka (14) kod Niša izujedao čopor pasa

Skočili su na mene i oborili me. Napadali su i ranije: Zoricu i dečaka (14) kod Niša izujedao čopor pasa

Telegraf 31.05.2023
Prema rečima Zorice, psi su je napali bez ikakvog povoda. Zorica P. iz sela Kamenica kraj Niša nikada neće zaboraviti sinoćašnji povratak od komšinice koja živi na svega pedesetak metara od njene kuće, pošto je na ulici napao, oborio i izujedao… »
Zoricu iz Kamenice čopor pasa oborio na zemlju i ujedao, dečaka (14) ujeli za nogu

Zoricu iz Kamenice čopor pasa oborio na zemlju i ujedao, dečaka (14) ujeli za nogu

Niške vesti 31.05.2023
Prema rečima Zorice P. psi su je napali bez ikakvog povoda. „Vraćala sam se od komšinice oko 21.50 časova i samo što sam izašla iz njenog dvorišta i prešla ulicu, iz neograđenog dvorišta Zadružnog doma je istčao čopor od peta pasa, a… »
„Skočili su na mene, oborili me na zemlju, pa izujedali“: Zoricu iz okoline Niša napao čopor pasa, dečaka (14) ujeli za…

„Skočili su na mene, oborili me na zemlju, pa izujedali“: Zoricu iz okoline Niša napao čopor pasa, dečaka (14) ujeli za…

Nova 31.05.2023
Zorica P. iz sela Kamenica kraj Niša nikada neće zaboraviti sinoćni povratak od komšinice koja živi na svega pedesetak metara od njene kuće, pošto je na ulici napao, oborio i izujedao čopor pasa. Napad se dogodio u samom centru sela, u blizini… »
Psi lutalice napali ženu i dečaka u selu kod Niša

Psi lutalice napali ženu i dečaka u selu kod Niša

Insajder 31.05.2023
U jednom selu u okolini Niša, sinoć oko 22 sata, ženu (52) i dečaka (14) su napali psi lutalice. Kako su povređeni rekli, napalo ih je oko pet pasa. Proverom je utvrđeno da psi nisu vlasnički, zbog čega je obavešteno Javno komunalno preduzeće… »
Psi lutalice napali ženu i dečaka u selu kod Niša

Psi lutalice napali ženu i dečaka u selu kod Niša

RTV 31.05.2023
NIŠ - U jednom selu u okolini Niša, sinoć oko 22 sata, ženu (52) i dečaka (14) su napali psi lutalice. Proverom je utvrđeno da psi nisu vlasnički, zbog čega je obavešteno Javno komunalno preduzeće, potvrđeno je Tanjugu u Policijskoj upravi u… »
Psi izujedali ženu po rukama i nogama: Poznato stanje žene i dečaka nakon napada u selu kod Niša: Dete (14) završilo na…

Psi izujedali ženu po rukama i nogama: Poznato stanje žene i dečaka nakon napada u selu kod Niša: Dete (14) završilo na…

Blic 31.05.2023
Ženu (52) i dečaka (14) iz Niša sinoć u selu Kamenica napali su psi. Nakon zbrinjavanja Hitne pomoći, prebačena je u UKC Niš na dalju dijagnostiku. -Žena (52) dovežena je kolima hitne pomoći kako navodi nakon napada pasa, sa ujednim ranama obe… »
Psi napali i izujedali ženu i dete u selu kod Niša

Psi napali i izujedali ženu i dete u selu kod Niša

RTS 31.05.2023
Ženu staru 52 godine i 14-godišnje dete sinoć su u selu Kamenica kod Niša napali i izujedali psi. Prema rečima dežurnih u Hitnoj medicinskoj pomoći, žena je zadobila više ujeda po rukama i nogama, a dete je izujedano po nogama. Oni su prevezeni u… »
Horor u selu kod Niša: Ženu i dete (4) izujedali psi, hitno prevezeni u bolnicu

Horor u selu kod Niša: Ženu i dete (4) izujedali psi, hitno prevezeni u bolnicu

Blic 31.05.2023
Jedna Nišlijka (52) i dete (4) preživeli su sinoć pravu agoniju kada su ih u selu Kamenica kod Niša napali i izujedali psi. Užasne scene su se dogodile oko 22 sata, a za sada nije poznato da li je reč o vlasničkim ili napuštenim životinjama. Da… »
UŽAS KOD NIŠA Ženu i dete izujedali psi, prevezeni u bolnicu

UŽAS KOD NIŠA Ženu i dete izujedali psi, prevezeni u bolnicu

Dnevnik 31.05.2023
Jedna Nišlijka (52) i dete (4) preživeli su sinoć pravu agoniju kada su ih u selu Kamenica kod Niša napali i izujedali psi, javio je portal Blic. Užasne scene su se dogodile oko 22 sata, a za sada nije poznato da li je reč o vlasničkim ili… »
Ženu i dete (4) u Nišu napali i izujedali psi! Preživeli pravu agoniju, oboje su prevezeni u bolnicu

Ženu i dete (4) u Nišu napali i izujedali psi! Preživeli pravu agoniju, oboje su prevezeni u bolnicu

Mondo 31.05.2023
Jednu Nišlijku i dete (4) sinoć su napali psi. Jednu Nišlijku i dete (4) sinoć su napali psi. Sinoć oko 22 sati u Nišu se dogodila užasna scena kada su jednu Nišlijku (52) i dete (4) u selu Kamenica napali i izujedali psi, saznaje Kurir. Oni su… »
Užas u selu kod Niša: Ženu i dete (4) izujedali psi

Užas u selu kod Niša: Ženu i dete (4) izujedali psi

Kurir 31.05.2023
Jedna Nišlijka (52) i dete (4) preživeli su sinoć pravu agoniju kada su ih u selu Kamenica kod Niša napali i izujedali psi, saznaje Kurir. Užasne scene su se dogodile oko 22 sata, a za sada nije poznato da li je reč o vlasničkim ili napuštenim… »

Vesti dana »