Povezane vesti

Šok komentari - "dečak ubijao po motivima knjige Kecmanovića"! Oglasio se pisac - Dalji smo rod, ali to je idiotizam

Šok komentari - "dečak ubijao po motivima knjige Kecmanovića"! Oglasio se pisac - Dalji smo rod, ali to je idiotizam

Mondo 31.05.2023
Pisac Vladimir Kecmanović koji je napisao knjigu "Kad đavoli polete" tvrdi da je rod sa porodicom dečaka. Pisac Vladimir Kecmanović koji je napisao knjigu "Kad đavoli polete" tvrdi da je rod sa porodicom dečaka. Pisac Vladimir Kecmanović gostovao… »
Vladimir Kecmanović: Jesmo rod, ali optužbe da je moja knjiga dečaku ubici bila inspiracija su idiotizam

Vladimir Kecmanović: Jesmo rod, ali optužbe da je moja knjiga dečaku ubici bila inspiracija su idiotizam

Nova 31.05.2023
Pisac Vladimir Kecmanović našao se na udaru javnosti kada je objavljen tekst koji optužuje pisca da je svojom knjigom "Kad đavoli polete" bio inspiracija maloletnom dečaku K. K, koji je početkom maja počinio masovno ubistvo u OŠ "Vladislav… »
VLADIMIR KECMANOVIĆ Optužbe da je moja knjiga dečaku ubici bila inspiracija su idiotizam

VLADIMIR KECMANOVIĆ Optužbe da je moja knjiga dečaku ubici bila inspiracija su idiotizam

Dnevnik 31.05.2023
Pisac Vladimir Kecmanović našao se na udaru javnosti kada je objavljen tekst koji optužuje pisca da je svojom knjigom "Kad đavoli polete" bio inspiracija maloletnom dečaku ubici, koji je početkom maja počinio masovno ubistvo u OŠ "Vladislav… »
"Poznajem mu oca, dalji smo rod" Pisac Vladimir Kecmanović o dečaku ubici i optužbama da mu je njegova knjiga bila…

"Poznajem mu oca, dalji smo rod" Pisac Vladimir Kecmanović o dečaku ubici i optužbama da mu je njegova knjiga bila…

Kurir 31.05.2023
Pisac Vladimir Kecmanović našao se na udaru javnosti kada je objavljen tekst koji ga optužuje da je njegova knjiga "Kad đavoli polete" bila inspiracija dečaku ubici (13), koji je početkom maja počinio masovno ubistvo u OŠ "Vladislav Ribnikar". Da… »
"Jesmo rod, ali optužbe da je moja knjiga dečaku ubici bila inspiracija su idiotizam": Pisac Vladimir Kecmanović o bizarnoj…

"Jesmo rod, ali optužbe da je moja knjiga dečaku ubici bila inspiracija su idiotizam": Pisac Vladimir Kecmanović o bizarnoj…

Blic 31.05.2023
Pisac Vladimir Kecmanović našao se na udaru javnosti kada je objavljen tekst koji optužuje pisca da je svojom knjigom "Kad đavoli polete" bio inspiracija maloletnom dečaku ubici, koji je početkom maja počinio masovno ubistvo u OŠ "Vladislav… »
"Jesmo rod, ali optužbe da je moja knjiga dečaku ubici bila inspiracija su idiotizam": Pisac Vladimir Kecmanović o bizarnoj…

"Jesmo rod, ali optužbe da je moja knjiga dečaku ubici bila inspiracija su idiotizam": Pisac Vladimir Kecmanović o bizarnoj…

Blic 31.05.2023
Pisac Vladimir Kecmanović našao se na udaru javnosti kada je objavljen tekst koji optužuje pisca da je svojom knjigom "Kad đavoli polete" bio inspiracija maloletnom dečaku ubici, koji je početkom maja počinio masovno ubistvo u OŠ "Vladislav… »

Vesti dana »