Povezane vesti

Gurali pare gde su stigli, okitili joj i haljinu! Srpska pevačica o snimku koji je zapalio mreže - "To ne dozvoljavam!"

Gurali pare gde su stigli, okitili joj i haljinu! Srpska pevačica o snimku koji je zapalio mreže - "To ne dozvoljavam!"

Mondo 31.05.2023
Tijana Milentijević progovorila o snimku sa jednog privatnog veselja na kojem su je kitili novčanicama. Tijana Milentijević progovorila o snimku sa jednog privatnog veselja na kojem su je kitili novčanicama. Tijana Miletijević doživela je ogroman… »
Tijana Em progovorila o snimku na kojem joj guraju pare u haljinu: Navikla sam na sve i svašta, ima fora i sa sandalom

Tijana Em progovorila o snimku na kojem joj guraju pare u haljinu: Navikla sam na sve i svašta, ima fora i sa sandalom

Kurir 31.05.2023
Pevačicu Tijanu Milentijević, poznatiju kao Žena od sultana, snimili su na jednom privatnom veselju kako drži novčanice u rukama. - Inače to i ne dozvoljavam, jedino sam tada dozvolila ovaj snimak što je izašao pošto je bila bretela u pitanju… »
Pevačica progovorila o snimku na kojem joj stavljaju pare u haljinu: Iskreno o neprijatnim situacijama na tezgama: "Navikla…

Pevačica progovorila o snimku na kojem joj stavljaju pare u haljinu: Iskreno o neprijatnim situacijama na tezgama: "Navikla…

Blic 31.05.2023
Pevačicu Tijanu Milentijević, poznatiju kao Žena od sultana snimili su na jednom privatnom veselju kako drži novčanice u rukama. Međutim, u jednom trenutku vidi se i trenutak kada joj novac kače za bretele od haljine. Ipak, ona je sada istakla da… »

Vesti dana »