Povezane vesti

Evo sa Kim Karić provodi vreme po izlasku iz pritvora: Fotografija osvanula na mrežama: "Dobrodošao" (foto)

Evo sa Kim Karić provodi vreme po izlasku iz pritvora: Fotografija osvanula na mrežama: "Dobrodošao" (foto)

Blic 31.05.2023
Stefan Karić danas je izašao iz pritvora i otišao ka svojoj kući na Zvezdari. Njemu su odmah stigli prijatelji, pa je fotografija sa njima osvanula na društvenim mrežama. Kako se na fotki može videti, Stefan Karić se vidno ugojio, što je ranije… »
"Ona je meni lupila šamar, a onda sam ja njoj": Stefan Karić izašao iz pritvora - otkrio zašto je udario Natašu Šaviju!

"Ona je meni lupila šamar, a onda sam ja njoj": Stefan Karić izašao iz pritvora - otkrio zašto je udario Natašu Šaviju!

Mondo 31.05.2023
Stefan Karić otkrio detalje incidenta posle kojeg je završio u pritvoru, a Nataša Šavija u bolnici. Stefan Karić otkrio detalje incidenta posle kojeg je završio u pritvoru, a Nataša Šavija u bolnici Stefan Karić, nekadašnji učesnik Zadruge… »
"Ko zasluži, treba da bude u zatvoru": Osman Karić o puštanju sina Stefana iz pritvora i Šaviji: "Ona može da mi se…

"Ko zasluži, treba da bude u zatvoru": Osman Karić o puštanju sina Stefana iz pritvora i Šaviji: "Ona može da mi se…

Blic 31.05.2023
Osman Karić je, nakon što je njegov sin Stefan Karić danas pušten iz pritvora, dao izjavu i na samom početku otkrio utiske nakon što je saznao da će njegov sin danas biti na slobodi, nakon što je lišen iste 3. maja. On je prokomentarisao i izjavu… »
"Lupio sam joj šamar ne znam kako je povredila oko" Stefan Karić prvi put o slučaju sa Šavijom, pa šokirao: Nazvaću je

"Lupio sam joj šamar ne znam kako je povredila oko" Stefan Karić prvi put o slučaju sa Šavijom, pa šokirao: Nazvaću je

Kurir 31.05.2023
Stefan Karić, koji je danas nakon mesec dana napustio pritvor u ekskluzivnoj ispovesti, Stefan se javnosti konačno obratio prvi put nakon incidenta na svadbi sa Natašom Šavijom i nakon optužbi da joj je naneo teške telesne povrede. - Iskreno… »
Stefan Karić priznao nasilje nad Natašom Šavijom: Progovorio o incidentu: "Lupio sam joj šamar, ne znam otkud povrede oka"

Stefan Karić priznao nasilje nad Natašom Šavijom: Progovorio o incidentu: "Lupio sam joj šamar, ne znam otkud povrede oka"

Blic 31.05.2023
Bivši rijaliti učesnik Stefan Karić, koji je danas nakon skoro mesec dana napustio pritvor, konačno se obratio javnosti prvi put nakon incidenta na svadbi sa Natašom Šavijom i nakon optužbi da joj je naneo teške telesne povrede. - Iskreno, devojka… »
(Foto) Karić iz pritvora stigao u vilu na Zvezdari: Čim je pušten na slobodu se oglasio, a evo kako izgleda

(Foto) Karić iz pritvora stigao u vilu na Zvezdari: Čim je pušten na slobodu se oglasio, a evo kako izgleda

Blic 31.05.2023
Stefan Karić pušten je iz pritvora u Sremskoj Mitrovici, gde je bio od 3. maja nakon što ga je Nataša Šavija optužila da ju je pretukao. On se nakon izlaska iz pritvora oglasio na svom Instaram storiju , gde je iz automobila snimio pesmu "Lutka sa… »
"Dosta sam od takvih žena pravio žrtve!" Osman Karić nakon puštanja sina iz pitvora - Šaviji poručio samo jedno!

"Dosta sam od takvih žena pravio žrtve!" Osman Karić nakon puštanja sina iz pitvora - Šaviji poručio samo jedno!

Mondo 31.05.2023
Stefan Karić pušten je iz pritvora, a sada se za medije oglasio njegov otac Osman Karić. Stefan Karić pušten je iz pritvora, a sada se za medije oglasio njegov otac Osman Karić. Stefan Karić pušten je iz pritvora u kojem je bio od 3. maja… »
Prva slika Stefana karića nakon izlazka iz pritvora: Evo kako izgleda nakon 4 nedelje i ko mu je prvi poželeo dobrodošlicu

Prva slika Stefana karića nakon izlazka iz pritvora: Evo kako izgleda nakon 4 nedelje i ko mu je prvi poželeo dobrodošlicu

Kurir 31.05.2023
Stefan Karić danas je izašao iz pritvora i krenuo ka svojoj kući na Zvezdari. Stefanu su odmah stigli drugari i poželeli mu dobrodošlicu. Kako se na slici može videti Karić izgleda sasvim normalno, osim što je kako je i njegov otac Osman izjavio… »
Osman Karić otvorio dušu: O prijateljima koji su napustili Stefana, a odgovorio i na Šavijine pretnje da će ga goniti ceo…

Osman Karić otvorio dušu: O prijateljima koji su napustili Stefana, a odgovorio i na Šavijine pretnje da će ga goniti ceo…

Kurir 31.05.2023
Osman Karić nakon što je njegov sin Stefan Karić pušten iz pritvora dao je izjavu i na samom početku otkrio prve utiske nakon što je saznao da će njegov sin danas biti na slobodi. On je prokomentarisao i izjavu Nataše Šavije da će se ceo život… »
(Video) Osman Karić o stefanovom izlasku iz pritvora: Opisao kako je provodio dane iza rešetaka, a evo šta posle svega kaže…

(Video) Osman Karić o stefanovom izlasku iz pritvora: Opisao kako je provodio dane iza rešetaka, a evo šta posle svega kaže…

Blic 31.05.2023
Stefan Karić pušten je iz pritvora gde je bio od 3. maja nakon što ga je starleta Nataša Šavija optužila za nasilje. Sada se ovim povodom oglasio Stefanov otac, Osman Karić. - Pre sat i po vremena. Sutra mi je rođendan i to mi je najveći poklon… »
Oglasio se Osman Karić! Evo šta kaže za sudsku presudu i u kakvom je stanju Stefan, a o Šaviji je imao samo jedno da kaže!

Oglasio se Osman Karić! Evo šta kaže za sudsku presudu i u kakvom je stanju Stefan, a o Šaviji je imao samo jedno da kaže!

Kurir 31.05.2023
Stefan Karić pušten je iz pritvora gde je bio od 3. maja nakon što ga je starleta Nataša Šavija optužila za nasilje. Sada se ovim povodom oglasio Stefanov otac, Osman Karić. - Pre sat i po vremena. Sutra mi je rođendan i to mi je najveći poklon… »
Stefan Karić pušten iz pritvora: Njegov advokat potvrdio

Stefan Karić pušten iz pritvora: Njegov advokat potvrdio

Blic 31.05.2023
Bivši zadrugar Stefan Karić pušten je iz pritvora u kome se nalazio od 3. maja. Naime, on se tamo nalazio jer ga je Nataša Šavija optužila za nanošenje teških telesnih povreda. Kako se navodi, ona je u tužilaštvu rekla da ju je Karić prvo… »
Ukinut pritvor Stefanu Kariću! Nataša Šavija dala iskaz u Tužilaštvu, a on pušten na slobodu

Ukinut pritvor Stefanu Kariću! Nataša Šavija dala iskaz u Tužilaštvu, a on pušten na slobodu

Kurir 31.05.2023
Stefanu Kariću, kako Kurir saznaje, danas je ukinit pritvor u kom je bio od 3.maja nakon krvničkog prebijanja Nataše Šavije. Budući da je oštećena Nataša Šavija danas u Osnovnom tužilaštvu u Rumi dala iskaz, odlučeno je da više nije potrebno… »
Stefan Karić pušten iz pritvora! Šavija dala iskaz i pokazala povrede u Tužilaštvu, on izašao na slobodu!

Stefan Karić pušten iz pritvora! Šavija dala iskaz i pokazala povrede u Tužilaštvu, on izašao na slobodu!

Mondo 31.05.2023
Stefan Karić pušten je iz pritvora u kojem se nalazio manje od mesec dana. Stefan Karić pušten je iz pritvora u kojem se nalazio manje od mesec dana Nekadašnji učesnik Zadruge Stefan Karić, pušten je iz pritvora u kojem je bio od 3. maja nakon… »
Oglasio se advokat Stefana karića: Pušten je, sad je na redu tužilaštvo i novi dokazi! Evo šta je još rekao

Oglasio se advokat Stefana karića: Pušten je, sad je na redu tužilaštvo i novi dokazi! Evo šta je još rekao

Kurir 31.05.2023
Stefan Karić danas je pušten iz pritvora, u kom je bio od 3.maja nakon krvničkog prebijanja Nataše Šavije. Njegov advokat, Goran Karadarević se oglasio i objasnio kako stoje stvari i šta Stefana čeka sada, nakon napuštanja pritvora: - Tačno je… »
Oglasila se Šavija nakon što je stefan Karić pušten iz pritvora: Prvi put progovorila o njihovoj vezi: "Bili smo zajedno…

Oglasila se Šavija nakon što je stefan Karić pušten iz pritvora: Prvi put progovorila o njihovoj vezi: "Bili smo zajedno…

Blic 31.05.2023
Stefan Karić pušten je iz pritvora u Sremskoj Mitrovici, gde je bio od 3. maja nakon što ga je Nataša Šavija optužila da ju je pretukao. Ona je danas dala iskaz u Osnovnom tužilaštvu u Rumi, a sada se oglasila kada je saznala da je Karić pušten… »
Oglasila se Nataša šavija nakon saznanja da je Karić napustio pritvor: Plašim se, žalbe ću podnositi do iznemoglosti!

Oglasila se Nataša šavija nakon saznanja da je Karić napustio pritvor: Plašim se, žalbe ću podnositi do iznemoglosti!

Kurir 31.05.2023
Stefan Karić je danas posle davanja iskaza Nataše Šavije u Osnovnom tužilaštvu u Rumi, pušten iz pritvora. Kada je Nataša saznala od novinara da je Stefan posle njenog saslušanja u Tužilaštvu pušten na slobodu, ona je ostala zatečena. - To… »
Šavija sat i po davala iskaz u tužilaštvu! Ispričala sve o stravičnim batinama: "On je za doživotnu, prebio me zbog…

Šavija sat i po davala iskaz u tužilaštvu! Ispričala sve o stravičnim batinama: "On je za doživotnu, prebio me zbog…

Kurir 31.05.2023
Starleta Nataša Šavija stigla je u Osnovno tužilaštvo u Rumi u kom je saslušana kao oštećena u istrazi koja se vodi protiv Stefana Karića. - Dala je svoj iskaz i detaljno objasnila šta se desilo tog dana, zbog daljeg slučaja ne možemo davati… »
Krvnički me je udario zbog većeg šlica! Šavija u suzama nakon davanja iskaza - Otkrila detalje stravičnog prebijanja!

Krvnički me je udario zbog većeg šlica! Šavija u suzama nakon davanja iskaza - Otkrila detalje stravičnog prebijanja!

Mondo 31.05.2023
Starleta Nataša Šavija dala je iskaz u Osnovnom tužilaštvu u Rumi gde je saslušana kao oštećena u istrazi koja se vodi protiv Stefana Karića. Starleta Nataša Šavija dala je iskaz u Osnovnom tužilaštvu u Rumi gde je saslušana kao oštećena u… »
(Video) Nataša Šavija iskrivljenog lica, u suzama ispred suda: "Trebaće mi plastična operacija oka, plašim se kad se…

(Video) Nataša Šavija iskrivljenog lica, u suzama ispred suda: "Trebaće mi plastična operacija oka, plašim se kad se…

Blic 31.05.2023
Starleta Nataša Šavija bila je danas u Osnovnom javnom tužilaštvu u Rumi kako bi dala izjavu kod tužioca, nakon što je optužila bivšeg zadrugara Stefana Karića da ju je krvnički pretukao. Šavija je, nakon što je dala izjavu, otkrila detalje… »
Prvo pojavljivanje Nataše šavije posle prebijanja: Došla u tužilaštvo u Rumi, daje iskaz protiv Karića, jedva hoda, majka…

Prvo pojavljivanje Nataše šavije posle prebijanja: Došla u tužilaštvo u Rumi, daje iskaz protiv Karića, jedva hoda, majka…

Kurir 31.05.2023
Starleta Nataša Šavija stigla je u Osnovno tužilaštvo u Rumi u kom bi trebalo da bude saslušana kao oštećena u istrazi koja se vodi protiv Stefana Karića. Šavija bi trebalo da u tužilaštvu ispriča šta se dogodilo kobne večeri, ali i da… »
(Video) Šavija stigla kod tužioca nakon prebijanja: Nataša i dalje u modricama, jedva hoda, majka je pridržava

(Video) Šavija stigla kod tužioca nakon prebijanja: Nataša i dalje u modricama, jedva hoda, majka je pridržava

Blic 31.05.2023
Starleta Nataša Šavija pojavila se u Osnovnom javnom tužilaštvu u Rumi kako bi dala izjavu kod tužioca, nakon što je optužila bivšeg zadrugara Stefana Karića da ju je krvnički pretukao. Šavije je ispričala da ju je Stefan pretukao na jednoj… »
Nakon brutalnog prebijanja Šavija prvi put u javnosti! Došla da da iskaz protiv Karića - Majka je pridržava, jedva hoda!

Nakon brutalnog prebijanja Šavija prvi put u javnosti! Došla da da iskaz protiv Karića - Majka je pridržava, jedva hoda!

Mondo 31.05.2023
Nataša Šavija došla je u Osnovno tužilaštvo u Rumi gde će biti saslušana kao oštećena u istrazi koja se vodi protiv Stefana Karića. Nataša Šavija došla je u Osnovno tužilaštvo u Rumi gde će biti saslušana kao oštećena u istrazi koja se… »

Vesti dana »

Đoković u osmini finala nakon velikog preokreta

Đoković u osmini finala nakon velikog preokreta

Politika pre 42 minutajoš 63 povezane
I Koko Gof u četvrtfinalu Rolan Garosa

I Koko Gof u četvrtfinalu Rolan Garosa

Sportski žurnal pre 35 minutajoš 37 povezanih
Beograđani zadovoljni organizacijom izbornog procesa

Beograđani zadovoljni organizacijom izbornog procesa

IndeksOnline pre 52 minutajoš 24 povezane