Povezane vesti

Potresna ispovest Slađe Delibašić: „Albanci su uništili spomenik moje majke na Kosovu“

Potresna ispovest Slađe Delibašić: „Albanci su uništili spomenik moje majke na Kosovu“

Nova 01.06.2023
Ostala je bez majke kada je imala samo deset godina. Slađa Delibašić veliku popularnost stekla je kao član grupe „Đogani“, a onda započela solo karijeru. Ikona devedesetih poreklom je sa prostora Kosova i Metohije, gde živi njena familija, a ni… »
Potresno svedočenje slađe Delibašić! Otvorila dušu, pa progovorila o najvećoj rani: Albanci su srušili grob moje majke…

Potresno svedočenje slađe Delibašić! Otvorila dušu, pa progovorila o najvećoj rani: Albanci su srušili grob moje majke…

Kurir 01.06.2023
Slađa Delibašić bila je jedna od ikona devedesetih. U vreme hiperinflacije, opšte bede i ratova u okruženju, bila je jedna od najvećih zvezda, plesala je, đuskala, pevala. Ipak, malo ko zna da je njeno detinjstvo obeležila prerana smrt majke… »
"Albanci su uništili spomenik moje majke na Kosovu" Slađa Delibašić o najbolnijoj temi - Moja duša je ostala tamo s njom

"Albanci su uništili spomenik moje majke na Kosovu" Slađa Delibašić o najbolnijoj temi - Moja duša je ostala tamo s njom

Mondo 01.06.2023
Slađa Delibašić progovorila je on najbolnijoj temi, svojoj majci koju je izgubila kada je imala samo deset godina, a sahranjena je na Kosovu. Slađa Delibašić progovorila je on najbolnijoj temi, svojoj majci koju je izgubila kada je imala samo deset… »

Vesti dana »