Povezane vesti

Ključni svedok iz apatina: "Video sam dečake u Dunavu, delovalo je kao da se igraju, stalno mislim da sam mogao da ih spasem"

Ključni svedok iz apatina: "Video sam dečake u Dunavu, delovalo je kao da se igraju, stalno mislim da sam mogao da ih spasem"

Kurir 01.06.2023
Potraga za dečacima P. B. (10) i A. M. (11) koji su nestali u ponedeljak u Apatinu nastavljena je i juče, treći dan zaredom, i sve nadležne ekipe nastaviće da tragaju za njima dok ih ne pronađu, a kako Kurir saznaje, postoji svedok koji je kobnog… »
Nestale dečake u Apatinu kobnog dana svedok video u Dunavu! "Jedan je drugog uhvatio za glavu, mislio sam da se igraju"

Nestale dečake u Apatinu kobnog dana svedok video u Dunavu! "Jedan je drugog uhvatio za glavu, mislio sam da se igraju"

Mondo 01.06.2023
Postoji svedok koji je dečake kobnog dana video u Dunavu. Postoji svedok koji je dečake kobnog dana video u Dunavu. Dečaci P. B. (10) i A. M. (11) nestali su u ponedeljak, 29. maja, u Apatinu, a kako se saznaje, postoji svedok koji ih je video tog… »
Žandarmerija sonarom traži nestale dečake

Žandarmerija sonarom traži nestale dečake

Politika 01.06.2023
Dunav je potpuno neproziran, a brzina reke i visok vodostaj otežavaju potragu. Apatin – Trećeg dana potrage za nestalim dečacima P. B. (9) i A. M. (10). Specijalne jedinice žandarmerije počele su sonarom da pretražuju Dunav kod Apatina. Kako… »
Treći dan potrage za nestalim dečacima u Apatinu: Porodica se na obali Dunava nada najboljem! Ronioci ne odustaju

Treći dan potrage za nestalim dečacima u Apatinu: Porodica se na obali Dunava nada najboljem! Ronioci ne odustaju

Kurir 01.06.2023
Potraga za dečacima koji su nestali u Apatinu ušla je u treći dan, sve nadležne ekipe su na terenu i tragaju za njima. Ronioci Žandarmerije nizvodno idu čamcem sa sonarom i obeležavaju mesta gde uoče nesto sumnjivo. Potom zaranjaju kako bi to… »
Treći dan potrage za dečacima nestalim u Dunavu kod Apatina: Porodica poslala apel za pomoć

Treći dan potrage za dečacima nestalim u Dunavu kod Apatina: Porodica poslala apel za pomoć

Telegraf 01.06.2023
Porodice mole sve one koji su videli dečake ili imaju neke informacije da se jave na telefone 061-1476221 ili u policijsku stanicu. Dečaci starosti 9 i 10 godina nestali su pre tri dana u, kako se sumnja, Dunavu kod Apatina. Za njima tragaju ronioci… »
ČETVRTI DAN POTRAGE ZA DVOJICOM NESTALIH DEČAKA U APATINU Nada još tinja

ČETVRTI DAN POTRAGE ZA DVOJICOM NESTALIH DEČAKA U APATINU Nada još tinja

Dnevnik 01.06.2023
APATIN: Na obali Dunava kod Apatina još uvek traje potraga za dvojicom dečaka, Patrikom B. (10) i Antoniom M. (11), koji su poslednji put viđeni u ponedeljak oko 14 sati, nakon čega im se gubi svaki trag. Policija i specijalni ronilački odred… »

Vesti dana »