Povezane vesti

Srbija spremna za NBA finale U Somboru pravi spektakl

Srbija spremna za NBA finale U Somboru pravi spektakl

Večernje novosti 01.06.2023
LjUDIMA na našem podneblju dugo veliko NBA finale nije bilo zanimljivije nego što je to sada slučaj. U njemu će se naći Denver Nagetsi i Majami Hit. Prvi meč igra se u noći između 1. i 2. juna. FOTO: Tanjug/AP Denver se do finala relativno lako… »
VIDEO Srpskog talenta ozvučili pred NBA finale: Pričao o frizuri i mišićima, mnoge će oraspoložiti osmehom

VIDEO Srpskog talenta ozvučili pred NBA finale: Pričao o frizuri i mišićima, mnoge će oraspoložiti osmehom

Nova 01.06.2023
Srpski košarkaš Nikola Jović dobio je mikrofon pred početak finalne serije NBA lige sa Denver Nagetsima. Dva nekadašnja igrača Mege i momka koji se razlikuju u imenu i prezimenu samo po jednom slovu, „udariće“ jedan na drugoga. Nikola Jokić je… »
Jokić: Nismo favoriti protiv Majamija, to će biti najteži mečevi u našim životima

Jokić: Nismo favoriti protiv Majamija, to će biti najteži mečevi u našim životima

Sportski žurnal 01.06.2023
Lopta je često u mojim rukama, donosim dosta odluka, ali ne znam da li sam najbolji igrač. Košarkaš Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je da njegov tim nije favorit protiv Majamija u finalu NBA lige, prenose američki mediji. Prvi… »
Spolstra: Ugasićemo klimu, moraće da igraju na 30 stepeni

Spolstra: Ugasićemo klimu, moraće da igraju na 30 stepeni

Sport klub 01.06.2023
Trener Majamija Erik Spolstra ima plan za mečeve finala NBA lige u kojima će Hit biti domaćin Denveru. Trostruki šampion NBA lige je govorio na konferenciji za medije pred početak finalne serije, a jedan od novinara upitao kako će njegovi igrači… »
Jokić: Nije ovo duel mene i Adebaja, igraju Denver i Majami

Jokić: Nije ovo duel mene i Adebaja, igraju Denver i Majami

Sport klub 01.06.2023
U noći između srede i četvrtka biće odigran prvi meč finala NBA lige. Denver će biti domaćin u prva dva meča protiv Majami Hita. Pred prvi meč finalne serije, prve u istoriji za tim iz Kolorada, za medije je govorio dvostruki MVP i glavna… »
JOKIĆ O MAJAMIJU: Nismo favoriti,to će biti najteži mečevi u našim životima

JOKIĆ O MAJAMIJU: Nismo favoriti,to će biti najteži mečevi u našim životima

Dnevnik 01.06.2023
DENVER: Košarkaš Denvera i srpski reprezentativac Nikola Jokić izjavio je danas da njegov tim nije favorit protiv Majamija u finalu NBA lige, prenose američki mediji. Prvi meč je na programu u petak u Denveru, a finalna serija se igra na četiri… »

Vesti dana »