Povezane vesti

Trener Bajerna stavio na transfer listu Manea, Sanea i Gnabrija

Trener Bajerna stavio na transfer listu Manea, Sanea i Gnabrija

Politika 01.06.2023
MINHEN – Trener Bajerna Tomas Tuhel odlučio je da fudbaleri minhenskog kluba Leroj Sane, Sadio Mane i Serž Gnabri budu stavljeni na transfer listu, prenosi Bild. Nemački mediji navode da Tuhel ima punu podršku čelnika Bajerna da na kraju sezone… »
Galtije: Mesi napušta PSŽ, imao sam čast da treniram najboljeg fudbalera sveta

Galtije: Mesi napušta PSŽ, imao sam čast da treniram najboljeg fudbalera sveta

Politika 01.06.2023
PARIZ – Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je danas da će Lionel Mesi definitivno napustiti klub iz Pariza na kraju sezone, prenose francuski mediji. Mesi je u PSŽ stigao početkom avgusta 2021. godine iz Barselone, a ima… »
Čistka - Trener Bajerna stavio na transfer listu Manea, Sanea i Gnabrija

Čistka - Trener Bajerna stavio na transfer listu Manea, Sanea i Gnabrija

Sportski žurnal 01.06.2023
Nemački mediji navode da Tuhel ima punu podršku čelnika Bajerna da na kraju sezone rekonstruiše tim. Trener Bajerna Tomas Tuhel odlučio je da fudbaleri minhenskog kluba Leroj Sane, Sadio Mane i Serž Gnabri budu stavljeni na transfer listu, prenosi… »
Marku dosta Reala, seli se u Pariz

Marku dosta Reala, seli se u Pariz

Sportski žurnal 01.06.2023
Asensio (27) je 2014. godine došao u Real iz Majorke, a ove sezone odigrao je 50 utakmica za Real i postigao je 12 golova uz osam asistencija. Sa madridskim klubom osvojio je 17 trofeja. Fudbaler Reala Marko Asensio odlučio je da ne produži ugovor sa… »
Bajka je gotova - Trener potvrdio da najveća zvezda napušta PSŽ

Bajka je gotova - Trener potvrdio da najveća zvezda napušta PSŽ

Sportski žurnal 01.06.2023
Argentinski fudbaler je za PSŽ odigrao 74 meča i postigao je 32 gola uz 35 asistencija. Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je da će Lionel Mesi definitivno napustiti klub iz Pariza na kraju sezone. Mesi je u PSŽ stigao… »
Romano: Kovačić dogovorio prelazak u Mančester Siti

Romano: Kovačić dogovorio prelazak u Mančester Siti

Sport klub 01.06.2023
Hrvatski fudbaler Mateo Kovačić blizu je prelaska u Mančester Siti, javlja specijalista za fudbalsko tržište Fabricio Romano. Italijanski novinar tvrdi da se vezista sa Građanima dogovorio oko ličnih uslova i da je preostalo da se dva kluba… »
Poznato je - Mesi sigurno neće nastaviti karijeru u ovom klubu!

Poznato je - Mesi sigurno neće nastaviti karijeru u ovom klubu!

Sportske.net 01.06.2023
Jedan od najboljih fudbalera svih vremena Lionel Mesi još uvek nije doneo zvaničnu odluku o svom narednom klubu. Ipak, već sada je jasno da sjajnog Argentinca naredne sezone nećemo gledati u dresu prvaka Francuske Pari Sen Žermena. Ovu informaciju… »
Galtije: ''Mesi napušta PSŽ, imao sam čast da treniram najboljeg fudbalera sveta''

Galtije: ''Mesi napušta PSŽ, imao sam čast da treniram najboljeg fudbalera sveta''

Večernje novosti 01.06.2023
Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je danas da će Lionel Mesi definitivno napustiti klub iz Pariza na kraju sezone, prenose francuski mediji. FOTO: Tanjug/AP Mesi je u PSŽ stigao početkom avgusta 2021. godine iz Barselone, a ima… »
Galtije: Mesi napušta PSŽ, imao sam čast da treniram najboljeg fudbalera sveta

Galtije: Mesi napušta PSŽ, imao sam čast da treniram najboljeg fudbalera sveta

IndeksOnline 01.06.2023
PARIZ – Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je danas da će Lionel Mesi definitivno napustiti klub iz Pariza na kraju sezone, prenose francuski mediji. Mesi je u PSŽ stigao početkom avgusta 2021. godine iz Barselone, a ima… »
Mesi napušta Pari sen Žermen: Trener potvrdio sve, na pomolu transfer „bomba“

Mesi napušta Pari sen Žermen: Trener potvrdio sve, na pomolu transfer „bomba“

Nova 01.06.2023
Očekivan rasplet. Trener Pari sen Žermena Kristof Galtije potvrdio je da će Lionel Mesi napustiti klub na kraju sezone. „Imao sam privilegiju da treniram najboljeg igrača u istoriji fudbala. To će biti Leov poslednji meč na „Parku prinčeva“… »
Galtije potvrdio: Mesi u subotu poslednji put igra za PSŽ

Galtije potvrdio: Mesi u subotu poslednji put igra za PSŽ

Sport klub 01.06.2023
Lionel Mesi odigraće ovog vikenda poslenji meč u Pari Sen Žermenu. Nije trener šampiona Francuske rekao ništa što svi već nisu znali, ali je potvrdio da Argentinac napušta klub. Kristof Galtije održao je konferenciju za medije u četvrtak, pred… »
Gotovo! Lionel Mesi je napustio Pari Sen Žermen: Sve je otkriveno, oglasio se klub: Poslednji put smo imali tu čast...

Gotovo! Lionel Mesi je napustio Pari Sen Žermen: Sve je otkriveno, oglasio se klub: Poslednji put smo imali tu čast...

Mondo 01.06.2023
Najbolji fudbaler svih vremena Lionel Mesi menja sredinu nakon ove sezone. Najbolji fudbaler svih vremena Lionel Mesi menja sredinu nakon ove sezone. Lionel Mesi će napustiti Pari Sen Žermen na kraju ove sezone! Argentinac će posle dve sezone provedene… »

Vesti dana »