Povezane vesti

Jovana Pajić o razvodu! Pevačica progovorila i o novoj ljubavi: Nikada neću prevazići to što se dogodilo u mom životu!

Jovana Pajić o razvodu! Pevačica progovorila i o novoj ljubavi: Nikada neću prevazići to što se dogodilo u mom životu!

Mondo 01.06.2023
Pevačica Jovana Pajić progovorila je o razvodu od kolege Aleksandra Cvetkovića i otkrila da li je emotivno ispunjena. Pevačica Jovana Pajić progovorila je o razvodu od kolege Aleksandra Cvetkovića i otkrila da li je emotivno ispunjena. Jovana Pajić… »
"Trenutno uspostavljam ljubavni odnos": Jovana Pajić nakon razvoda progovorila o emotivnom životu, priznala da se još…

"Trenutno uspostavljam ljubavni odnos": Jovana Pajić nakon razvoda progovorila o emotivnom životu, priznala da se još…

Blic 01.06.2023
Pevačica Jovana Pajić već neko vreme se ne eksponira u javnosti, a sada je otkrila zbog čega je to tako. - Pa nije to u zadnjem periodu, tako je ceo život. To je put koji meni prija. Znam da je to neizbežno, svesna sam da nije moguće ne postojati… »
Jovana Pajić otvorila dušu! Otkrila kako joj je posle razvoda: Trenutno uspostavljam ljubavni odnos s jednom osobom (video)

Jovana Pajić otvorila dušu! Otkrila kako joj je posle razvoda: Trenutno uspostavljam ljubavni odnos s jednom osobom (video)

Kurir 01.06.2023
Jovana Pajić, pevačica, radi punom parom, međutim interesantno je to jer se retko pojavljuje u medijima. Za Kurir televiziju je odgonentnula zbog čega se povukla iz medija: - Pa nije to u zadnjem periodu, tako je ceo život. To je put koji meni prija… »

Vesti dana »