Povezane vesti
Marija Lukić o Bakarecu: Zaslužio je da ga kolonoskopijom tražimo u Vučiću
Radio 021 01.06.2023
Poslanica "Ujedinjenih" Marija Lukić poručila je da Nebojša Bakarec "zaslužuje da ga, njegovim rečnikom rečeno, tražimo kolonoskopijom u bivšem predsedniku Srpske napredne stranke". Lukić je reagovala na to da Bakarec danima iznosi uvrede u Skupštini… »
U Skupštini Srbije o dijagnozama, kolonoskopiji, Tabloidu i građanskom ratu
Novi magazin 01.06.2023
Poslanik Zoran Zečević iz Zavetnika pozvao je danas Predsednika Skupštine Vladimira Orlića da zaštiti poslanike i građane Srbije od govora poslanika Nebojše Bakareca koji izaziva mržnju i čiji se govori graniče sa patologijom. "Ja sam hiriug pa ne mogu… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za ponedeljak, 11. avgust: Sunčano, a na jugu i istoku veoma toplo
Beta pre 5 satijoš 7 povezanih

Najviši vulkan u Evroaziji izbacio pepeo na visinu od 12 kilometara! Ide u ovom pravcu, može da padne na ova mesta: Aktivnost se ne smiruje
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Vens: SAD pripremaju sastanak Putina i Zelenskog; Rute: Kijev treba de fakto da prizna teritorije pod kontrolom Rusije
RTS pre 31 minutajoš 4 povezane