Povezane vesti

Gomeš: Ponosim se rekordima, najveća želja mi je da osvojim titulu sa Partizanom

Gomeš: Ponosim se rekordima, najveća želja mi je da osvojim titulu sa Partizanom

Politika 01.06.2023
Fudbaler Partizana Rikardo Gomeš izjavio je danas da je zadovoljan postavljenim rekordima u „crno-belom” dresu, ali je dodao da mu je i dalje najveća želja da osvoji titulu sa klubom iz Humske u Superligi Srbije. Gomeš je do sada u dresu Partizana… »
Želi titulu sa Partizanom - Gomeš: Možda Bog ima bolji plan za nas u budućnosti, nadam se

Želi titulu sa Partizanom - Gomeš: Možda Bog ima bolji plan za nas u budućnosti, nadam se

Sportski žurnal 01.06.2023
Za neke od rekorda sam saznao tek nakon što sam ih oborio, ali kao što rekoh, za mene i za moju porodicu je veliko zadovoljstvo što sam upisao svoje ime u istoriju ovog velikog kluba - rekao je Rikardo. Fudbaler Partizana Rikardo Gomeš izjavio je da… »
U Rikardovim mislima i dalje prošla sezona: "Ne razumem zašto nismo uzeli titulu..."

U Rikardovim mislima i dalje prošla sezona: "Ne razumem zašto nismo uzeli titulu..."

Sportske.net 01.06.2023
"Od kada sam došao ovde, uvek sam govorio da je moj san da osvojim titulu za ovaj klub, a prošle godine smo imali veliku priliku, zaista veliku priliku, i na kraju se to nije desilo. To se nije desilo i pokušavaš da razumeš zašto. Gledaš u sebe i… »
Rikardo: Najveća želja mi je da osvojim titulu sa Partizanom

Rikardo: Najveća želja mi je da osvojim titulu sa Partizanom

Sport klub 01.06.2023
Fudbaler Partizana Rikardo Gomeš izjavio je da je zadovoljan postavljenim rekordima u crno-belom dresu, ali je dodao da mu je i dalje najveća želja da osvoji titulu u Superligi Srbije. Gomeš je do sada u dresu Partizana postavio četiri rekorda… »
Rikardo Gomeš ''melje'': ''Ponosim se rekordima, najveća želja mi je da osvojim titulu sa Partizanom''

Rikardo Gomeš ''melje'': ''Ponosim se rekordima, najveća želja mi je da osvojim titulu sa Partizanom''

Večernje novosti 01.06.2023
Fudbaler Partizana Rikardo Gomeš izjavio je danas da je zadovoljan postavljenim rekordima u "crno-belom" dresu, ali je dodao da mu je i dalje najveća želja da osvoji titulu sa klubom iz Humske u Superligi Srbije. FOTO: FK Partizan Gomeš je do sada u… »
Gomeš: Ponosim se rekordima, najveća želja mi je da osvojim titulu sa Partizanom

Gomeš: Ponosim se rekordima, najveća želja mi je da osvojim titulu sa Partizanom

Dnevnik 01.06.2023
BEOGRAD: Fudbaler Partizana Rikardo Gomeš izjavio je danas da je zadovoljan postavljenim rekordima u "crno-belom" dresu, ali je dodao da mu je i dalje najveća želja da osvoji titulu sa klubom iz Humske u Superligi Srbije. Gomeš je do sada u dresu… »

Vesti dana »