Povezane vesti

Neda me je učila da ne nosim gaće! Zejna sa šlicem do kuka otkrila da li je poslušala savet - i potkačila Luku Bleka!

Neda me je učila da ne nosim gaće! Zejna sa šlicem do kuka otkrila da li je poslušala savet - i potkačila Luku Bleka!

Mondo 01.06.2023
Pevačica Zejna Murkić pojavila se na jednom prestoničkom događaju, a mnoge je zanimalo da li ispod haljine nosi donji veš. Pevačica Zejna Murkić pojavila se na jednom prestoničkom događaju, a mnoge je zanimalo da li ispod haljine nosi donji veš… »
"Neda Ukraden me je naučila da ne nosim gaćice": Pevačica šokirala priznanjem, otkrila da li od tada nosi veš

"Neda Ukraden me je naučila da ne nosim gaćice": Pevačica šokirala priznanjem, otkrila da li od tada nosi veš

Blic 01.06.2023
Pevačica Zejna Murkić iznenadila je sve kada je otkrila koji je sasvet dobila od starije koleginice Nede Ukraden. Zejna ne krije da upija i uči od starijih koleginica koje iza sebe imaju veliko iskustvo na estradi. Naime, kada su pevačicu pitali da li… »
"Neda Ukraden me je naučila da ne nosim veš!" Zejna otkrila koji joj je savet dala starija koleginica, evo da li ju je…

"Neda Ukraden me je naučila da ne nosim veš!" Zejna otkrila koji joj je savet dala starija koleginica, evo da li ju je…

Kurir 01.06.2023
Pevačica Zejna Murkić, koja je postala aktuelna nakon što je na festivalu "Pesma za Evroviziju" otpevala pesmu "Rumba" u žiži je interesovanja, kako publike tako i medija. Ona ne krije da upija i uči od starijih koleginica koje iza sebe imaju veliko… »

Vesti dana »