Povezane vesti

Uznemirujući snimak hapšenja devojčice (12) koja je nasmrt izbola brata: Tako mi je žao, mama, nisam htela, naterali su me…

Uznemirujući snimak hapšenja devojčice (12) koja je nasmrt izbola brata: Tako mi je žao, mama, nisam htela, naterali su me…

Kurir 01.06.2023
Uplakana devojčica (12) histerično je rekla policajcima da je bila "opčinjena "demonima" nakon što je nasmrt izbola devetogodišnjeg brata u njihovoj kući u Oklahomi. Na snimku kamere koja se nalazila na telu policajca čuje se devojčica koja… »
Ne znam što sam ga ubila, ja sam dobro dete! Devojčica (12) izbola nasmrt brata (9), vrištala pred kamerom: Mama, izvini

Ne znam što sam ga ubila, ja sam dobro dete! Devojčica (12) izbola nasmrt brata (9), vrištala pred kamerom: Mama, izvini

Mondo 01.06.2023
Dečak je preminuo u bolnici nakon što ga je sestra nasmrt izbola nožem. Nanela mu je smrtonosne rane ubodima u grudi. Dečak je preminuo u bolnici nakon što ga je sestra nasmrt izbola nožem. Nanela mu je smrtonosne rane ubodima u grudi Na društvenim… »
Devojčica izbola brata (9) na smrt, pa plakala i vikala da joj je žao: Šokantan snimak hapšenja maloletnice

Devojčica izbola brata (9) na smrt, pa plakala i vikala da joj je žao: Šokantan snimak hapšenja maloletnice

Telegraf 01.06.2023
Dok je bila u policijskom vozilu, devojčica je pitala policajce "da li su lisice neophodne", jer je ona dobro dete. Snimak sa policijske kamere prikazuje zastrašujuće trenutke nakon što je 12-godišnja devojčica navodno izbola na smrt brata (9) u… »

Vesti dana »