Povezane vesti
Prištinski sud odredio jednomesečni pritvor dvojici Srba uhapšenih na Jarinju
Insajder 01.06.2023
Osnovni sud u Prištini odredio je jednomesečni pritvor dvojici Srba iz centralne Srbije, pod sumnjom da su izvršili krivično delo “pripremanje terorističkih dela protiv ustavnog poretka Kosova”, potvrdio je advokat Miloš Delević. Prema njegovim rečima… »
Jednomesečni pritvor za dvojicu Srba koji su uhapšeni na Jarinju
Telegraf 01.06.2023
S. J. i I. S. su uhapšeni na administrativnom prelazu Jarinje, a optuženi su za posedovanje oružja i huliganstvo, kao i da su došli na Kosovo i Metohiju kako bi se pridružili protestima na severu. Osnovni sud u Prištini odredio je jednomesečni pritvor… »
Prištinski sud odredio jednomesečni pritvor dvojici Srba uhapšenih na Jarinju
RTV 01.06.2023
PRIŠTINA - Osnovni sud u Prištini odredio je jednomesečni pritvor dvojici Srba iz centralne Srbije, pod sumnjom da su izvršili krivično delo pripremanje terorističkih dela protiv ustavnog poretka tzv. Kosova, potvrdio je advokat Miloš Delević. Prema… »
Vesti dana »

Uhapšene dve osobe osumnjičene da su kamenicama razbile staklo na prostorijama SNS u Cvijićevoj ulici
Blic pre 9 satijoš 3 povezane