Povezane vesti
Devet osoba ubijeno u Senegalu, sukobili se policija i pristalice osuđenog opozicionog lidera
Euronews 02.06.2023
Devet osoba je ubijeno u Senegalu u sukobima policije i pristalica opozicionog lidera Usmana Sonka, nakon što mu je sud izrekao kaznu od dve godine zatvora, dovodeći u ozbiljnu sumnju njegove šanse da se kandiduje za predsednika sledeće godine… »
Devet osoba ubijeno u Senegalu u sukobima policije i pristalica opozicije
RTV 02.06.2023
DAKAR - Devet osoba je ubijeno u Senegalu u sukobima policije i pristalica opozicionog lidera Usmana Sonka, nakon što mu je sud izrekao kaznu od dve godine zatvora, dovodeci u ozbiljnu sumnju njegove šanse da se kandiduje za predsednika sledece godine… »
Vesti dana »
![MUP: Privedena žena zbog napada na dekanku Filozofskog fakulteta u Nišu](https://nstatic.net/613/38934613rubzka.jpg)
MUP: Privedena žena zbog napada na dekanku Filozofskog fakulteta u Nišu
N1 Info pre 4 satijoš 17 povezanih
![Međunarodni krivični sud pozvao države članice da se suprotstave Trampovim sankcijama](https://nstatic.net/765/38933765ssllhz.jpg)
Međunarodni krivični sud pozvao države članice da se suprotstave Trampovim sankcijama
Beta pre 6 satijoš 34 povezane
![„Put ka slobodi je moguć“ – novi protest u Nišu, studenti i građani tražili smenu većnice za kulturu](https://nstatic.net/089/38931089lgaaiw.jpg)
„Put ka slobodi je moguć“ – novi protest u Nišu, studenti i građani tražili smenu većnice za kulturu
Južne vesti pre 1 danjoš 60 povezanih